o godz. 17.00 odbędą się spotkania z rodzicami uczniów klas maturalnych (informacje o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi):
4a | p. Aleksandra Gondek-Sujka | sala 31 (II piętro) |
4b | p. Małgorzata Piekarska | sala 38 (II piętro) |
4c | p. Katarzyna Włodkowska | sala 14 (parter) |
4d | p. Magdalena Towalewska | sala 22 (I piętro) |
4e | p. Magdalena Zadrożna | sala 21 (I piętro) |
4f | p. Iwona Narożny | sala 18 (parter) |
w godzinach 17.30 – 18.30 odbędą się indywidualne konsultacje rodziców uczniów wszystkich klas z poszczególnymi nauczycielami w salach:
na I piętrze
- matematyka, fizyka, informatyka, EdB – s.28, pokój nauczycielski (do dyspozycji również s.32, s.33 – II piętro)
Andrzej Bąk, Leszek Ćwikła, Borys Dzidziul, Alicja Kosińska, Sławomir Kozłowski, Andrzej Mejłun, Krystyna Oleksów, Małgorzata Piekarska (od 17.45)
- biologia, chemia – s.27
Adam Ciemiński, Anna Hoffmann-Rothe, Kamilla Skrobot, Sylwia Solak-Kujawska, Magdalena Zadrożna (od 17.45), Danuta Zaremba
- geografia, PP – s.20
Eliza Miękczyńska, Jolanta Tancogne, Agnieszka Kmiotek
- historia, HiT, plastyka, edu. art. – biblioteka szkolna
Joanna Drabowicz, Przemysław Hudyma, Krzysztof Jaros, Iwona Narożny (od 17.45), Justyna Szymańska
- wychowanie fizyczne – s.29
Edward Klimiuk, Paweł Łojewski, Wiesława Małowicka, Renata Zahorska, Natalia Żentkowska
- gabinet wicedyrektora (obok s.29) – Joanna Tomczewska
- gabinet wicedyrektora (obok s.21) – Beata Krzewińska
na parterze
- język polski – s.19
Danuta Jakubiec-Cioch, Agnieszka Ossowska, Karolina Pawłowska, Grażyna Rawicka-Bilejczyk, Ewa Rozpłoch, Katarzyna Włodkowska (od 17.45)
- język angielski – s.09, s.10
Justyna Bohatkiewicz, Joanna Jaruga, Ewelina Jończyk-Kulińska, Julia Kamińska-Jachnik, Agnieszka Kempna, Aleksandra Krawczyk, Joanna Mockało, Małgorzata Ochodek, Magdalena Urban
- język francuski, niemiecki – s.15
Aleksandra Gondek-Sujka (od 17.45), Izabela Fonferek, Magdalena Joppek, Jarosław Lemanowicz
- gabinet dyrektora – obok s.09 – Marek Wasilewski
- pedagog – gabinet obok s.22 (I piętro) – Magdalena Towalewska (od 17.45)
- pedagog specjalny, psycholog – gabinet naprzeciw sali nr 18 (parter) – Aleksandra Musiał, Anna Simińska (do dyspozycji sala 37)