🔸Dnia 7. czerwca cztery uczennice z klasy 🧡1c🧡 wybrały się na wycieczkę do Poznania wraz z uczniami klas 4-8 ze Szkoły Podstawowej nr 5 im. Dzieci Polskich w Pile w celu spotkania się z Panią Wojewodą Wielkopolski - Agatą Sobczyk.
 
🔸Spotkanie było w formie wywiadu, każdy z uczestników wyjazdu miał możliwość zadania pytania Pani Wojewodzie, wywiad minął w przyjemnej atmosferze. Pani Wojewoda odpowiedziała na takie pytania jak "Z jakich decyzji, które podjęła Pani dotąd jako Wojewoda Wielkopolski jest Pani najbardziej dumna?" czy "Jakie ma Pani cele, które chciałaby Pani wprowadzić w życie w ciągu najbliższych paru miesięcy na swoim stanowisku?".
 
🔸Po spotkaniu znalazł się również czas, aby przejść na rynek miasta, gdzie w trakcie czasu wolnego dziewczęta postanowiły wybrać się do pobliskiej ⛪Bazyliki Kolegiackiej Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ⛪św. Marii Magdaleny i ⛪św. Stanisława Biskupa.
 
🔸Wyjazd był również formą integracji nowej grupy debatanckiej💬 prowadzonej przez Panią Iwonę Narożny w naszej szkole.
 
Iwona Narożny /nauczyciel historii/
......