Z cyklu "Pasje naszych czytelników" #pasjeuczniówNafty pragniemy przedstawić niesamowitą uczennicę naszej szkoły
❤Hannę Bocheńską❤ z 2c!
 
🎨✒️Hania to niezwykła osoba z wyjątkowym talentem literackim i pasją do sztuki. Jej słowa malują obrazy, a każdy Jej wiersz wyraża głębokie emocje. Niezależnie od tego, czy pisze, maluje czy rysuje, Jej twórczość emanuje kreatywnością i wyrafinowanym stylem. Codziennie doskonali swoje umiejętności, tworząc niepowtarzalne dzieła. Wyobraźnia jest dla Niej nieograniczonym źródłem inspiracji, a każdy projekt to nowa, ekscytująca przygoda.
 
🎨✒️Hania nie tylko jest utalentowana, ale także pracowita i zaangażowana w życie szkoły. Wraz z przyjaciółką tworzy filmy na szkolnego TikToka. Jej kreatywność jest źródłem pozytywnej energii, która ożywia naszą szkołę.
 
💝Haniu, jesteśmy z Ciebie dumni! Nie możemy się doczekać, jakie niesamowite dzieła jeszcze stworzysz w przyszłości! Dziękujemy, że jesteś częścią naszej społeczności.
 
😍Wszystkich Uczniów, którzy mają jakiekolwiek hobby (malują, rysują, kolekcjonują, piszą, tańczą, grają, śpiewają) i chcieliby podzielić się tą informacją z innymi, zapraszamy do biblioteki lub kontaktu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Postaramy się w ciekawy sposób pokazać bogactwo Waszych zamiłowań i wypromować Was wśród uczniów naszej szkoły.
 
Joanna Drabowicz /nauczyciel bibliotekarz/
......