Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2015/2016.
Opracowała: mgr Agnieszka Ossowska
l.p. |
imię i nazwisko |
osiągnięcia |
Jakub Bardecki |
Stypendyści Starosty Pilskiego |
|
1 |
Tomasz Drzewiecki |
III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorów w Judo |
2 |
Karol Ochwat |
II i III miejsce na MPS w Strzelaniu do Ruchomej Tarczy |
3 |
Krzysztof Martin |
I miejsce w Finale Regionalnym i Powiatowym Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" II miejsce w Regionalnym Konkursie dla klas I oraz I miejsce w powieciewyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Eureka i Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur w kategorii Junior |
4 |
Zuzanna Parobczyk |
I miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989 laureatka VII edycji Ogólnopolskiego konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989 |
5 |
Paulina Wieczorek |
II miejsce w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989 finalistka VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Losy Bliskich i losy Dalekich- życie Polaków w latach 1914-1989 |
6 |
Adam Cieślewicz |
III nagroda w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” III nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol |
7 |
Dominika Siedlecka |
I miejsce w Powiatowej Olimpiadzie Wiedzy o HIV/AIDS |
8 |
Agata Walczak |
laureatka wojewódzkiego etapu Olimpiady Wiedzy o Mediach i finalistka centralnego etapu II edycji Olimpiady Wiedzy o Mediach |
9 |
Adam Marczyk |
II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” wyróżnienie w IX Ogólnopolskim Konkursie Literackim Młodych „O Wachlarz Wilhelminy” w 2015 roku |
10 |
Nina Paśniewska |
laureatka XXXII Międzynarodowego Konkursu Literackiej Twórczości Dzieci i Młodzieży im. Wandy Chotomskiej w Słupsku II miejsce w XIII Regionalnym Konkursie Literackim „O Złote Pióro” pod hasłem „Od magii świata do magii słowa” |
11 |
Paweł Spryszak |
I miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego "Tłumaczenia: pół żartem, pół serio" zorganizowanym przez PWSZ w Pile |
12 |
Mikołaj Kurcin |
finalista Konkursu Matematycznego „Supermatematyk” |
13 |
Jakub Pacocha |
finalista zawodów okręgowych XLII Ogólnopolskiej Olimpiady Geograficznej wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Geograficznym Geo- Planeta |
14 |
Bartosz Pysar |
III miejsce indywidualnie i II drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych |
15 |
Miron Smardzewski |
II miejsce drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych |
16 |
Michał Mikołajczuk |
II miejsce drużynowo w IX Miejskim Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych |
17 |
Aleksandra Kalinowska |
II miejsce w etapie regionalnym konkursu na plakat pod tytułem "Dopalacze niszczą życie" |
18 |
Paulina Mrotek |
II miejsce w etapie regionalnym konkursu na plakat pod tytułem "Dopalacze niszczą życie" |
19 |
Jagoda Kurnikowska |
I miejsce w konkursie pt. "Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła II miejsce w konkursie " Młody przedsiębiorca" organizowanym przez Izbę Gospodarczą Północnej Wielkopolski III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt Wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym "Dzieła Mistrzów inspiracją współczesnej fotografii” |
20 |
Wiktoria Rózga |
I miejsce w konkursie pt " Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła |
21 |
Mariusz Korpal |
I miejsce w konkursie pt " Pilska Akademia Umiejętności" pod patronatem Inwest - Park Piła |
22 |
Krzysztof Karczewski |
tytuł TAON w Międzynarodowym Konkursie Fizycznym Lwiątko 2016 I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich |
23 |
Marek Aniserowicz |
II miejsce w XV Olimpiadzie Ekologicznej Powiatu Pilskiego III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
24 |
Jakub Klęsk |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w skoku w dal I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w skoku w dal I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych II miejsce w sztafecie 4x100 m III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
25 |
Angelika Gronowska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m I miejsce Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w rzucie oszczepem II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Rzucie Oszczepem III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
26 |
Arkadiusz Drozdowicz |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Chodzie Sportowym I miejsce w Mistrzostwach Województwa Wielkopolskiego w Chodzie Sportowym I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowy I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych I miejsce w Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów w Chodzie na 5 km |
27 |
Agata Trzaskalska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafecie 4x100 m I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m przez płotki I miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100 m przez płotki II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
28 |
Maciej Śniatała |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 110 m przez płotki II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
29 |
Patryk Kwapiszewski |
I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafecie 4x100 m II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym II miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg |
30 |
Konrad Gaweł |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Skoku Wzwyż III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
31 |
Daria Bąk |
II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 1500 m III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych |
32 |
Gracjan Wyroślak |
I miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
33 |
Katarzyna Kałduńska |
I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt II miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich |
34 |
Anna Grobelna |
I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
35 |
Natalia Hływa |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej |
36 |
Łukasz Kałka |
II miejsce indywidualnie w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
37 |
Michał Kozera |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Koszykowej I miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Koszykowej III miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Koszykowej |
38 |
Paulina Poznaniak |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
39 |
Klaudia Starkowska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegach Przełajowych III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
40 |
Mikołaj Grabowski |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
41 |
Krystian Piasecki |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Chodzie Sportowym |
42 |
Marta Galas |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
43 |
Julia Łącka |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym |
44 |
Paulina Pasternak |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
45 |
Jakub Disterheft |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
46 |
Cezary Woliński |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Sztafecie 4x100 m III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
47 |
Aleksandra Saturska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym |
48 |
Karolina Saturska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym II miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym |
49 |
Marta Biedulska |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
50 |
Monika Król |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
51 |
Zuzanna Śnioszek |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
52 |
Klaudia Fons |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
53 |
Katarzyna Nowak |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
Damian Urban |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich |
|
54 |
Mikołaj Krutel |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
55 |
Kamil Stefański |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
56 |
Patryk Wojciechowski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
57 |
Patryk Duszczak |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Pływaniu Drużynowym |
58 |
Artur Puchalski |
I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich I miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg |
59 |
Paulina Betyna |
III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
60 |
Sandra Olszanowska |
III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
61 |
Aleksandra Loch |
III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
62 |
Karolina Lewandowska |
III miejsce w Rejonie Pilskim w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
63 |
Michał Matuszewski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
64 |
Kacper Bączkowski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
65 |
Dawid Tucholski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
66 |
Karol Wróblewski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
67 |
Jakub Szymanowski |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
68 |
Paweł Kulczyński |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Piłce Siatkowej III miejsce w Mistrzostwach Rejonu Pilskiego w Piłce Siatkowej |
69 |
Aleksandra Miły |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100 m II miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Biegu na 200 m |
70 |
Zuzanna Matuszak |
I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż |
71 |
Aleksandra Bluma |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
72 |
Marta Bluma |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
73 |
Ewelina Ciszewska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
74 |
Dominika Gurda |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
75 |
Magdalena Jankowska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
76 |
Marta Bazimierowska |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
77 |
Monika Puchała |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
78 |
Arkadiusz Koziarski |
III miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 75kg |
79 |
Kacper Jóźwiak |
I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na Ergometrach Wioślarskich |
80 |
Jakub Rutkowski |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
81 |
Kajetan Wrzeszcz |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
82 |
Maciej Sikora |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
83 |
Karol Subczyński |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
84 |
Patryk Suchecki |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
85 |
Paweł Walkowiak |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
86 |
Filip Borowicz |
III miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Koszykówce Chłopców |
87 |
Gabriela Sikora |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
88 |
Magdalena Szukajło |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
89 |
Sobótka Klaudia |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
90 |
Stefanowicz Aleksandra |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
91 |
Klaudia Kowalska |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
92 |
Agnieszka Olek |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
93 |
Monika Drzewiecka |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Koszykówce Dziewcząt |
94 |
Bartosz Troczyński |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
95 |
Karolina Grela |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
96 |
Piotr Wegner |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Szachach Drużynowych |
97 |
Wiktoria Wiącek |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej |
98 |
Bartosz Adamski |
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu oraz Rejonu w Lekkiej Atletyce w sztafecie szwedzkiej |
99 |
Maciej Filip |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
100 |
Michał Pawlak |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
101 |
Sebastian Maślanka |
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych |
102 |
Kamil Czech |
II miejsce w I Pucharze Starosty Pilskiego w Wyciskaniu Sztangi w wadze do 90kg |
103 |
Emil Domański |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w Rzucie Oszczepem |
104 |
Paweł Hilbrecht |
II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x100 m |