Dnia 28 października (wtorek) na 3 godzinie lekcyjnej w stołówce internatu odbędzie się konkrus mateamtyczny dla klas I "Supermatematyk"

ABSOLWENCI

absolwenci szkoły 2010

Rocznik 2007-2010

 2010_3a
KLASA III A (2007 - 2010)

Wychowawca klasy: Iwona Narożny , mgr Ewa Rozpłoch

Banyk Joanna Romana, Bator Maria Magdalena, Dziuba Agnieszka Elżbieta, Fiedorowicz Aleksandra Anna, Furmańczyk Paweł, Gębka Aaron Janusz, Gładych Gniewomir Karol, Gryczka Przemysław Jan, Jankowiak Piotr, Jaroszewicz Karol, Kamiński Sebastian Bernard, Karandyszewski Paweł Marian, Kiełbasa Jakub Mateusz, Kłos Artur, Knitter Mateusz Patryk, Matuszewski Marcin Rafał, Molak Natalia Sabrina, Myszak Daria, Radzymiński Dawid Wojciech, Rataj Marta, Rumińska Adrianna, Rygielska Sonia Magdalena, Sakowicz Ewelina, Sosnowska Weronika Anna, Spytek Radosław Henryk, Sulich Natalia Wioleta, Szwajorek Jakub Józef, Trzaskowska Joanna Martyna, Waloch Maciej, Wiatr Ewa Maria

2010_3bKLASA III B (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Joanna Tomczewska

 Berent Martin Tomasz, Błachowiak Paulina Justyna, Boroch Adam, Burdziak Łukasz, Czyż Anna, Fortuna Mateusz Jacek, Głowacki Remigiusz, Grubich Paweł, Hudzińska Daria Maria, Januszewski Filip Piotr, Jaworski Bartosz, Kaja Krzysztof, Korniowski Krzysztof, Kowal Beata, Kuligowska Paulina, Misiak Grzegorz, Mrugalska Katarzyna, Nasińczuk Kacper, Niemczyk Natalia Krystyna, Oczachowski Rafał Piotr, Pierko Adam, Pikulik Paweł, Polak Szymon, Sitek Tomasz Kazimierz, Skowiera Piotr, Szczepańska Klaudia, Taracha Marcin Mateusz, Wierciszewska Agnieszka Anna, Wilkosz Kamil Krzysztof, Wójcicki Adam Jan

2010_3cKLASA III C (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Izabela Fonferek

Banaszkiewicz Natalia, Bąk Artur, Bogdańska Amelia Teresa, Elicka Klaudia Malwina, Fatyga Monika Olga, Gonera Damian Marek, Gzela Mateusz, Jasiecki Marcin, Kopertowicz Martyna, Królak Patryk, Kulczyńska Natalia Katarzyna, Kwaczyńska Patrycja Aleksandra, Lorenc Patrycja, Łukaszuk Joanna, Marciniak Małgorzata Henryka, Mączyńska Alicja, Michnowicz Aleksandra Magdalena, Miśta Anna, Orzechowska Katarzyna Marianna, Pawlak Sebastian, Pranke Karolina, Ryczek Justyna Lucyna, Sarna Paulina, Stołpiec Jakub Jan, Szczypińska Marta, Szudarek Mateusz, Ślebioda Katarzyna Maria, Wienke Kinga, Wojtania Marta, Wydra Monika Magdalena

2010_3dKLASA III D (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Przemysław Hudyma / Justyna Szymańska

 Bilska Justyna Monika, Drews Kinga, Flitta Angelika Agnieszka, Grześkowiak Klaudia, Jakubowska Anna, Januchowska Paulina, Jaśkiewicz Karina Antea, Kurstak Kalina Maria, Mela Marcin, Miedzianowska Sandra Anna, Niśkiewicz Kamila Monika, Politowska Paulina Dominika, Powolna Pamela, Rolczak Anna Katarzyna, Rutkowski Adam, Sielicka Anna, Sobera Rafał Michał, Stęposz Marta, Szczepanik Mateusz Władysław, Tokarska Monika, Wegner Adrian, Włodarczyk Weronika, Wolski Tomasz Henryk, Wylegała Marta, Zalewska Ewelina, Zapaśnik Edyta Joanna, Zdrenka Monika

2010_3eKLASA III E (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Mariola Taracha

Banaszkiewicz Monika, Baran Kinga Helena, Czapla Małgorzata, Grzybek Dawid Kazimierz, Hinz Katarzyna Anna, Kasińska Patrcja Arleta, Klapp Magdalena, Klikowska Julia, Konieczna Paulina, Kowalska Sandra, Kozieł Dorota, Krzysztofiak Paulina, Lietzau Katarzyna Monika, Malankowska Sylwia Anna, Malarz Dawid, Michalska Agnieszka, Michałek Paulina, Moroch Katarzyna Anna, Ogrodnik Sylwia, Parecki Piotr Paweł, Rozum Magdalena Maria, Rubik Filip, Rupińska Paulina Anna, Smolarek Kamila Olga, Sobieraj Natalia Maria, Szulta Aleksandra, Tabor Natalia Patrycja, Ulanowska Aleksandra, Umperowicz Magdalena, Winnicki Tomasz Ksawery

2010_3fKLASA III F (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Wiesława Małowicka

Adamczyk Martyna Katarzyna, Bosak Dagmara, Brus Natalia, Budzyński Kacper, Długozima Marcin, Grygiel Angelika Patrycja, Hiller Sonia Beata, Januchowska Katarzyna, Jelińska Karolina, Jóźwiak Łukasz, Juszkiewicz Robert Grzegorz, Kaczurowski Roman, Kieruj Michalina, Kluza Dominik, Kostecki Błażej Mieczysław, Kryka Koleta, Kuster Sonia Maria, Magdzińska Milena, Malinowski Piotr Stanisław, Nierodzik Agnieszka, Piechowicz Angelika, Popiołek Marika Angelika, Prokopowicz Marta, Ryczek Patrycja, Siatkowska Emilia, Sokołowska Angelika Marta, Stachowski Rafał, Szymaś Agata, Tomczak Klaudia, Troczyńska Natalia Małgorzata, Tykwińska Katarzyna, Winczek Malwina Aneta, Winke Magdalena Maria, Woźny Kamila Anna, Wróbel Magdalena, Wszołek Robert Michał, Ziuzia Małgorzata

2010_3gKLASA III G (2007 - 2010)
Wychowawca klasy: Magdalena Joppek

Antoszewska Marta Maja, Cysarz Jakub Jan, Dzieniszewski Kamil Jakub, Fijałkowska Daria Sylwia, Francuzik Przemysław Sławomir, Furdal Samanta Maria, Gapińska Klaudia, Gorlik Igor Antoni, Januszewski Mateusz, Jasiński Piotr, Kaczmarek Szymon, Kaczyński Karol Kamil, Kafka Marta, Kałużyńska Daria Barbara, Kluk Patryk Leszek, Kochmański Maciej Henryk, Konieczny Filip Paweł, Konkel Martyna, Kowalska Natalia Weronika, Kubiś Michał, Lipińska Aleksandra Anna, Łukaszewski Łukasz Jakub, Martenka Arkadiusz Mateusz, Motyka Justyna Kinga, Nowak Angelika, Okrutna Paula Angelika, Paszek Daria Maria, Plebanik Adrian, Ratka Adriana Maria, Rąpała Angelika, Rerek Martyna Katarzyna, Tobys Łukasz, Tocha Patryk Artur, Wachowiak Ewelina Maria, Wenglewska Martyna Katarzyna, Więsek Agata

zapowiedzi

zakladka internat

zakladka hotspot

zakladka pasje

klasy medialne

zakladka biblioteka

wierszynka

sport szkola

logo ratownicza1

fotopstryk szkola

mlody obywatel

kokeshi

  • d1
  • d2
  • d3

Członkowstwo

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.