Ważniejsze osiągnięcia uczniów w konkursach, przeglądach |
||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Zasięg |
Osiągnięcia |
|
Imię i nazwisko ucznia |
Miejsce |
|||
1 |
Polsko-Ukraiński Konkurs Fizyczny "Lwiątko" |
ogólnopolski |
Jakub Śpiewak (2b) |
III miejsce - tytuł "Taon" |
2 |
XVIII Sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży |
ogólnopolski |
Kinga Bureta i Dennis Latzke (2c) |
udział |
3 |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk” |
wojewódzki |
Jakub Śpiewak (2b) |
I miejsce |
4 |
Konkurs „7 cudów północnej Wielkopolski” |
Północna Wielkopolska (powiaty: pilski, chodzieski, czarnkowski, złotowski) |
drużyna w składzie: |
I nagroda w kategorii "natura" |
5 |
IX Regionalny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas drugich szkół ponadgimnazjalnych |
powiaty: chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski |
Jakub Śpiewak (2b) |
IV miejsce |
6 |
VIII Ogólnopolski Konkurs Papieski |
ogólnopolski |
Tomasz Łabusiński (2b) |
II miejsce |
7 |
XXXIII Wojewódzki Konkurs Literacki „Zielone Pióra” |
wojewódzki |
Marta Szymborska (3c) |
III nagroda |
8 |
Ogólnopolski Konkurs " Pomaluj życie na nowo" |
ogólnopolski |
Anna Kowalik (1c) |
nagroda i dyplom za III wyróżnienie |
9 |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Maria Skłodowska-Curie. Geniusz i odkrycia” |
ogólnopolski |
Magdalena Watras (2c) |
wyróżnienie |
10 |
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy |
międzywojewódzki (woj. kujawsko – pomorskie, zachodniopomorskie, lubuskie) |
Adrian Karowski (3a) |
udział |
11 |
Natalia Taczkowska (1b) |
udział |
||
12 |
Oskar Kwasiński (1d) |
udział |
||
13 |
Aleksandra Tatera (2d) |
udział |
||
14 |
Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "KANGUR" |
ogólnopolski |
Jakub Śpiewak (2b) |
nagroda za bardzo dobry wynik |
15 |
Oliwia Golec (3b) |
wyróżnienie |
||
16 |
Jakub Nurski (1b) |
wyróżnienie |
||
17 |
Tomasz Bieniek (2b) |
wyróżnienie |
||
18 |
VIII edycja konkursu – „Pomoce naukowe” |
ogólnopolski |
Patrycja Marcinkowska (2c) |
wyróżnienie |
19 |
I Wojewódzki Konkurs Recytatorski im. Romana Brandstaettera |
wojewódzki |
Wojciech Jarno (3f) |
wyróżnienie oraz Specjalna Nagroda |
20 |
Konkurs Profilaktyczny |
wojewódzki |
Paula Goldstein |
wyróżnienie |
21 |
Wyróżnienie w konkursie edukacyjnym „Historia Polskiego Filmu” |
wojewódzki |
Katarzyna Dutkowska |
wyróżnienie |
22 |
IX Regionalny Konkurs Literacki |
powiatowy |
Kinga Wasilewska (2a) |
I nagroda i „Złote Pióro” |
23 |
XI Wojewódzki Konkurs Literacko – Fotograficzno - Plastycznym „Małe Konfrontacje 2012”( w części literackiej) |
wojewódzki |
Kinga Wasilewska (2a) |
wyróżnienie |
24 |
XI Wojewódzki Konkurs Literacko – Fotograficzno - Plastycznym „Małe Konfrontacje 2012” (w części fotograficznej) |
wojewódzki |
Jagoda Runowska |
wyróżnienie |
25 |
Wojewódzki Konkurs Matematyczny „Supermatematyk” |
wojewódzki |
Kacper Cioch (I b) |
udział w Finale |
26 |
Agata Fiedorowicz (I f) |
udział w Finale |
||
27 |
Jakub Nurski ( I b ) |
udział w Finale |
||
28 |
Jakub Kwiatkowski (II b) |
udział w Finale |
||
29 |
Tomasz Bieniek (II b). |
udział w Finale |
||
30 |
X Regionalny Konkurs Matematyczny dla Uczniów Klas I Szkół Ponadgimnazjalnych. |
powiaty chodzieski, czarnkowsko- trzcianecki, pilski i złotowski, poznański, gnieźnieński |
Kacper Cioch (1b) |
udział w Finale |
31 |
Patryk Bakuła (1tw) |
udział w Finale |
||
32 |
II Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego |
powiatowy |
Oliwia Golec (3b) |
I miejsce |
33 |
II Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych |
powiatowy |
Kinga Skałecka (2f) |
I miejsce |
34 |
Powiatowy Konkurs Wiedzy o Sporcie |
powiatowy |
drużynowo: Jerzy Tyra (3c), Michał Nowacki (3d) |
I miejsce |
Osiągnięcia w olimpiadach w roku szkolnym 2011/2012 |
||||
Lp. |
Nazwa konkursu |
Osiągnięcia |
||
Imię i nazwisko ucznia /opiekuna/ |
miejsce |
zasięg |
||
1 |
53. Olimpiada Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym |
Adrian Karowski (3a) /opiekun: Sławomir Biały/ |
Finalista |
centralny |
2 |
Ogólnopolska Olimpiada Medialna |
Kinga Kotomska (2c) /opiekun: Katarzyna Włodkowska/ |
udział |
centralny |
3 |
V Ogólnopolska Olimpiada Mediewistyczna |
Adrian Karowski (3a) /opiekun: Sławomir Biały/ |
XXIII |
centralny |
4 |
IV Ponadpowiatowa Olimpiada Ekologiczna Subregionu Pilskiego |
Weronika Biłoszewska (3e), Sandra Knap (3e) /opiekun:Danuta Zaremba/ |
udział |
międzypowiatowy (5 powiatów) |
5 |
XLI Olimpiada Biologiczna |
Patrycja Zalaś (3e) |
udział |
okręgowy |
6 |
XXVII Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Ekologicznej |
Kinga Skałecka (2f) |
udział |
wojewódzki |
7 |
XXXVIII Olimpiada Geograficzna 2011/2012 |
Katarzyna Rajek (3d) |
udział |
okręgowy |
8 |
X Olimpiada Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości |
Marta Kordylewicz (3g) |
udział |
okręgowy |
9 |
XLIII Ogólnopolska Olimpiada Języka Rosyjskiego 2011/2012 |
Paula Goldstein (kl. 2e) |
udział |
okręgowy |
10 |
Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS pod hasłem: „AIDS – wczoraj, dziś, jutro” |
Aleksandra Kubera (2f) |
ex aequo I miejsce |
powiatowy |
11 |
XI Olimpiada Ekologiczna Powiatu Pilskiego |
Weronika Biłoszewska (3e), Sandra Knap (3e) /opiekun:Danuta Zaremba/ |
wyróżnienie |
powiatowy |
Ważniejsze osiągnięcia uczniów i szkół w sporcie |
||||
Lp. |
Konkurencja sportowa |
Osiągnięcia |
||
zasięg |
Imię i nazwisko ucznia |
miejsce |
||
1 |
Mistrzostwa Polski Juniorek, Białystok, 23.06.2012r |
ogólnopolski |
Joanna Bemowska (2f) - chód na 10 km |
II miejsce |
2 |
Puchar Świata w Chodzie Sportowym w kategorii juniorów – Sarańsk, 12.05.2012r |
międzynarodowy |
Joanna Bemowska (2f) |
udział w reprezentacji Polski |
3 |
Halowe Mistrzostwach Polski Juniorów – Spała, 27.01.2012r |
ogólnopolski |
Joanna Bemowska (2f) - chód na 3 km |
II miejsce |
4 |
Mistrzostwa Polski Juniorów Mł. w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Płock, 22.07.2011r |
ogólnopolski |
Joanna Bemowska (2f) - chód na 5 km |
I miejsce |
5 |
„Polish Skimboarding Open 2011” – Gdańsk |
ogólnopolski |
Grzegorz Bemowski (3b) |
II miejsce |
6 |
Drużynowe Mistrzostwa Europy Kobiet w warcabach stupolowych |
międzynarodowy |
Arleta Flisikowska (2b) |
III miejsce |
7 |
Mistrzostwa Polski Juniorek w warcabach stupolowych |
ogólnopolski |
Arleta Flisikowska (2b) |
I miejsce |
8 |
Mistrzostwa Polski Kobiet w warcabach klasycznych |
ogólnopolski |
Arleta Flisikowska (2b) |
I miejsce |
9 |
Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym w kat. CYKLOSPORT OPEN KOBIET |
ogólnopolski |
Wiktoria Magnucka (1C) |
I miejsce |
10 |
Puchar Polski w Kolarstwie Górskim - kategoria "junior" |
ogólnopolski |
Artur Sobkowiak (1tw) |
X miejsce |
11 |
Półfinał Mistrzostw Polski Juniorek w Piłce Siatkowej |
ogólnopolski |
Katarzyna Lewandowska, Klaudia Konieczna, Klaudia Czaplińska |
IV miejsce |
12 |
Półfinał Mistrzostw Polski Kadetek w Piłce Siatkowej Dziewcząt |
ogólnopolski |
Katarzyna Lewandowska, Klaudia Konieczna, Klaudia Czaplińska |
III miejsce |
13 |
Współzawodnictwo sportowe w roku szkolnym 2010/11 w ramach XII Powiatowej Olimpiady Dzieci i Młodzieży. |
powiatowy |
dziewczęta |
I miejsce |
14 |
chłopcy |
I miejsce |
||
15 |
Mistrzostwa Polski Kadetów (UKS SMS „Nafta”) |
ogólnopolski |
1 sms |
IV miejsce |
16 |
Mistrzostwa Polski Juniorów (UKS SMS „Nafta”) |
ogólnopolski |
2,3 sms |
V miejsce |
17 |
Ogólnopolska Licealiada w Piłce Siatkowej Chłopców |
ogólnopolski |
Arkadiusz Jutrzenka, Przemysław Sas, Tobiasz Szczepaniak, Paweł Markiewicz, Bartosz Grad, Wojciech Kwiecień, Karol Sokołowski, Marcin Radziewicz, Dariusz Zborowski, Adrian Sławiński, Adam Trzaska i Robert Kaźmierczak |
III miejsce |
18 |
Finał Wojewódzki XIII Licealiady w Piłce Siatkowej Chłopców |
wojewódzki |
I miejsce |
|
19 |
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Siatkówce Dziewcząt |
rejonowy (ponadpowiatowy) |
Sośnicka Paula (3e) Klejment Paulina (3c) Kubera Aleksandra (2f) Konieczna Klaudia (1e) Pieścikowska Joanna (2d) Czaplińska Klaudia (1c) Lewandowska Katarzyna (1d) Cioch Aleksandra (1f) Fiedorowicz Agata (1f) Kosmatka Aleksandra (1f ) Lorczyk Marta (1f) |
II miejsce |
20 |
Finał Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Plażowej Chłopców |
wojewódzki |
Dariusz Zborowski(2sms), |
II miejsce |
21 |
Finał Wielkopolskiej Licealiady w Piłce Plażowej Dziewcząt |
wojewódzki |
Klaudia Konieczna (1e) |
II miejsce |
22 |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej |
powiatowy |
Kostecki Mateusz (3tw) , Skowroński Bartosz (3a), Wiza Mateusz (2b) , Grabowski Arkadiusz (2b), Gapiński Przemysław , Bolek Jarosław (2f), Pakiet Damian , Szczepaniak Tobiasz (3sms) , Krawiec Maciej (1A), Riske Michał (1a) |
I miejsce |
23 |
Mistrzostwa Rejonu Pilskiego w Halowej Piłce Nożnej |
rejonowy (ponadpowiatowy) |
V miejsce |
|
24 |
Licealiada Rejonu Pilskiego SZS Wielkopolska w Piłce Koszykowej Chłopców |
rejonowy (ponadpowiatowy) |
drużyna chłopców: Bartosz Rajewicz, Adam Skibiński, Tomasz Łabusiński, Dawid Taterka, Marek Kubik, Patryk Lemański, Mateusz Boniecki, Rajewicz Jakub, Serwus Bartłomiej, Lipiński Bartłomiej |
I miejsce |
25 |
Finał Wojewódzki Licealiady w Piłce Koszykowej Chłopców |
wojewódzki |
VIII miejsce |
|
26 |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w Szachach Indywidualnych |
powiatowy |
Angelika Cecka (1c) |
I miejsce |
27 |
Mistrzostwa Powiatu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
powiatowy |
Joanna Bemowska (2f), Katarzyna Nowak (2d), Danuta Jagła (2f), Angelika Janikowska (2c), Karolina Markowska (2c), Marta Sobczak (2f), Agata Fiedorowicz (1f), Joanna Bąk (3b), Kinga Przewoźniak (2e), Patrycja Myk (1b), Paulina Graduszewska, Iwona Borowicka (1b), Agata Rolińska, Anna Słoma (3b). |
I miejsce |
28 |
Mistrzostwa Województwa Szkół Ponadgimnazjalnych w Sztafetowych Biegach Przełajowych. |
wojewódzki |
V miejsce |
|
29 |
Indywidualne Mistrzostwa Rejonu Pilskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce |
rejonowy (ponadpowiatowy) |
100 przez płotki - Karolina Markowska (2c) |
I miejsce |
30 |
2km chód - Joanna Bemowska (2f) |
I miejsce |
||
31 |
200m - Agata Rolińska (1a) |
I miejsce |
||
32 |
400m -Danuta Jagła (2f) |
I miejsce |
||
33 |
800m - Katarzyna Nowak (2d) |
I miejsce |
||
34 |
sztafeta 4x400m - (Marta Sobczak(2f), Danuta Jagła(2f), Katarzyna Nowak(2d), Joanna Bemowska(2f) |
I miejsce |
||
35 |
sztafeta 4x100m -(Beata Mikołajczyk(1d), Adrianna Machajewska (1d), Ewa Półtorak(2b), Kinga Funk(2f) |
II miejsce |
||
36 |
200m -Dawid Świtliński (2tw) |
III miejsce |
||
37 |
400m - Grzegorz Ciemięga (1b) |
III miejsce |
||
38 |
pchnięcie kulą - Kamil Łojko (2b) |
III miejsce |
||
39 |
Finał Wielkopolskiej Licealiady Szkół Ponadgimnazjalnych w Lekkoatletyce |
wojewódzki |
Joanna Bemowska (2f)- chód na 2km |
I miejsce |
40 |
Katarzyna Nowak (2d)- 800m |
II miejsce |
||
41 |
Agata Rolińska (1a)- 200m |
IV miejsce |
||
42 |
sztafeta dziewcząt - 4x400m Marta Sobczak(2f), Danuta Jagła(2f), Katarzyna Nowak(2d), Joanna Bemowska(2f) |
IV miejsce |
||
43 |
Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Pilskiego w biegach przełajowych |
powiatowy |
Katarzyna Nowak(2d) |
I miejsce |
44 |
Finał Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych |
wojewódzki |
Katarzyna Nowak(2d) |
III miejsce |
45 |
XIII Finał Powiatowej Licealiady w Lekkiej Atletyce |
powiatowy |
drużynowo: dziewczęta |
I miejsce |
46 |
200m - Rolińska Agata (1a) |
I miejsce |
||
47 |
400m - Jagła Danuta (2f) |
I miejsce |
||
48 |
800m -Nowak Katarzyna (2d) |
I miejsce |
||
49 |
pchnięcie kulą- Łojko Kamil(2b) |
I miejsce |
||
50 |
4x100m - sztafeta chłopców |
I miejsce |