stypendia premiera

stypendia ministra

stypendia starosty

Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Najlepsi uczniowie w latach 1998 - 2017

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Bąbińska Karolina 1a 4,63; Biedrawa Karolina 1a 4,63; Gurda Kacper 4,81; Jaraszkiewicz Aleksandra        1a 5,13; Korba Julia 1a 4,94; Piosik Marta 1a 5,06; Piotrowski Kacper 1a 5,27; Słomska Agnieszka 1a 5,38; Dmuchowska Julia 1b 5,38; Podgórska Małgorzata     1b 5,19; Błoch Paweł 1b 5,06; Lisowski Artur 1b 5,06; Buciak Małgorzata 1b 4,94; Kowalczyk Mateusz 1b 4,75; Podkowa Michał 1b 4,75; Prywer Natalia 1b 4,75; Piechowski Przemysław 1b 4,73; Borowy Martyna 1b 4,69; Jędrzejczyk Martyna 1b 4,56; Kisiel Sara 1b 4,50; Nowicka Aleksandra 1b 4,50;       Czerwińska Natalia 1c 5,00; Fangerof Julia 1c 4,63; Pieścikowski Rafał 1c 4,75; Ponicka Michalina 1c 5,00; Rusin Marcelina 1c 5,00; Twardecka Oliwia 1c 4,69; Wasiniewska Sylwia 1d   5,30; Chlebek Anna 1d 5,14; Rozpłoch Weronika 1d4,94; Zielińska Weronika1d 4,94; Miłaszewicz Aleksandra 1d 4,75; Politowska Patrycja 1d  4,63; Pasierbska Oliwia1d 4,69; Politowska Patrycja 1d 4,63; Grzonka Oliwia 1e 5.06; Jaworska Aleskandra 1e 5.06; Baran Emilia 1e 5.0; Nowicka Daria 1e 4.88; Kornaga Julia 1e      4.81; Baran Paulina 1e 4.81; Ziółkowska Julia 1e   4.80; Rudiak Aleksandra         1e 4.75; Skibiński Patryk 1e 4.75; Kanduła Julia 1e 4.69; Borowiec Hanna 1e         4.69; Kamińska Aleksandra 1f   5,63; Wójcik Zuzanna 1f5,44;Kotlarz Wiktoria 1f  5,40; Łapacz Krzysztof 1f 5,38; Gryczka Luiza 1f 5,31; Kornacka Małgorzata 1f      5,31; Wójcik Julia 1f 5,31; Kamińska Marta 1f 5,25; Sarzała Patrycja 1f5,25; Miszewska Kinga 1f 5,20; Janicka Klaudia 1f    5,19; Kozłowski Hubert 1f 5,19; Sieńko Mateusz 1f 5,19; Koszuta Wiktoria 1f 5,14; Jachowicz Joanna 1f 5,06; Brzezińska Julia 1f 5,00; Majewska Aleksandra 1f 5,00; Michniewicz Adrianna 1f  5,00; Wróbel Antonina 1f 5,00; Kubiak Katarzyna 1f 4,81; Kin Karolina 1f 4,75; Maciaszek Małgorzata 1f        4,75; Łosoś Mikołaj 1f 4,69; Sobótka Julia 1f 4,69; Więckowska Paulina 1f 4,63; Kierszka Zuzanna 1f  4,56; Lächele Susane 1f4,56; Jóźwiak Aleksandra 1f 4,50; Kozłowska Izabela 1m 5,13; Ptak Natalia   1m 4,88; Pieczora Weronika         1m 4,81; Dendek Maria 1m 4,80; Chmielewski Oskar 1p 5,31; Janiczak Wiktoria   1p 5,31; Pozarzycka Jagoda     1p 4,94; Pacocha Jakub 2a  5,50; Romanów Oliwia 2a 5,38; Bocheńska Lidia 2a 5,13; Olejnik Klaudia 2a5,00; Deja Weronika 2a5,00; Kaczmarzyk Bartosz 2a 5,00; Piotrowska Julia 2a 4,88; Kościański Błażej 2a 4,88; Kaszuba Oliwia 2a         4,88; Maślanka Karolina  2a 4,63; Izdebska Ewelina 2a 4,63; Rentz Izabela 2a 4,50;Martin Krzysztof 2b 5,56; Matuszak Klaudia 2b 5,44; Koltermann Magdalena 2b 5,22; Zwierzchowski Daniel 2b 5,11; Mrotek Monika 2b      5,00; Przypaśniak Michał         2b 4,89; Gardecki Jakub 2b 4,78; Małecki Stanisław 2b 4,67; Walkowiak Paweł    2b 4,67; Drozda Grzegorz 2b 4,56; Mikołajczuk Michał2b 4,56;Borowicz Filip 2c5,60; Chojnicka Weronika 2c 4,90; Disterheft Jakub 2c 5,20; Idzikowski Patryk         2c 5,30; Jabłońska Jagoda 2c 4,56; Kołosowska Marika         2c 4,70; Kurnikowska Jagoda 2c 4,90; Łosoś Marta 2c 4,60; Michalska Izabela 2c 4,70; Piszczek Patryk 2c 4,70; Wieczorek Paulina 2c 4,90; Woltmann Klaudia 2c 4,90; Domański Emil      2d 4,70; Grochowska Agata 2d4,50; Grzewińska Natalia2d 5,10; Matuszczak Alicja 2d  4,50; Kałurza Barbara 2d 5,13; Pasternak Paulina  2d 4,90; Szukajło Magdalena 2d 4,60; Kalinowska Aleksandra 2e 4,78; Dąbrowska Natalia        2e 4,75; Załachowska Oliwia 2f5,88; Śron Karolina 2f 5,63; Poznaniak Paulina    2f 5 ,33; Drzewiecka Monika 2f    5,22;Chuchla Laura 2f 5,11; Białek Remigiusz 2f 5,11; Galas Marta 2f 4,67; Pietrzak Natalia 2f 4,67; Rerek Filip         2f 4,67; Kubacki Paweł 2f         4,57; Szklarek Natalia 2f         4,50; Skuza Joanna 3a 5,25; Jurek Weronika 3a    5,13; Jóźwina Ewa 3a 5,00; Szpott Natalia 3a 5,00; Zbielski Michał 3a 4,88; Szczotka Alicja 3a  4,88; Krusińska Natalia 3a 4,88; Nowak Sara 3a 4,75; Trzyna Alicja 3a 4,75; Nalepa Marta 3a 4,63; Piosik Norbert 3a   4,63; Matuszak Zuzanna 3a 4,50; Pawłowska Sandra 3a 4,50; Klęsk Jakub 3a  4,50; Smardzewski Miron         3b 5,78; Hegyi Jan 3b 5,56; Krojec Jakub 3b 5,29;Kałduńska Katarzyna 3b 4,89; Wilczyński Arkadiusz 3b 4,78; Balińska Magdalena 3c 4,63; Boryca Bartosz 3c 4,57; Grela Karolina 3c 4,63; Jabłońska Julia 3c 5,13; Kowalska Patrycja 3c 4,86; Ludkowski Arkadiusz 3c 4,88; Łącka Julia 3c 4,63;Murach Patrycja 3c 4,63; Szplitt Natalia 3c5,00; Zduńczyk Damian 3c 4,50; Chrzan Marta 3c 4,50; Pieścikowska Aleksandra 3d       5,33; Kownacka Joanna 3d 5,22; Biniecka Izabela 3d   5,11; Piątek Karolina 3d  5,11;Kończak Katarzyna 3d 4,89; Mańkowska Katarzyna 3d 4,89; Szymańska Kinga         3d 4,89; Kazimierczuk Maja      3d 4,88; Lemańska Katarzyna 3d 4,67; Ida Oliwia   3d 4,56; Miły Aleksandra 3d 4,56; Osińska Daria3d    4,56; Siedlecka Dominika 3e 5,33; Szczęsnowicz Maja 3e 5,13; Grochowska Paulina 3e         5,11;Olek Agnieszka 3e   5,11; Werochowska Weronika 3e 4,78; Bazimierowska Marta 3f       5,22; Wegner Martyna 3f         5,25; Rogowski Maciej 3f 5,11; Ozga Weronika 3f 5,00; Fuczko Natalia 3f 4,67;Kowalska Patrycja 3f 4,78; Leszczyńska Aleksandra 3f 4,89;Małuch Julia 3f 4,56; Jewszel Daniel 3tw 5,06; Neumann Eryk 3tw          4,94; Łopiński Radosław 3tw 4,72; Kwapiszewski Patryk 3tw 4,56

W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Załachowska Oliwia  1f 5,81; Romanów Oliwia Marta 1a 5,5; Stefanek Alicja  3d 5,44; Matuszak Klaudia Agnieszka 1b 5,44; Pacocha Jakub Szymon 1a 5,38; Koltermann Magdalena  1b 5,38; Poznaniak Paulina  1f 5,38; Stasiewicz Koralia  3f 5,33; Martin Krzysztof  1b 5,31; Kalinowska Aleksandra  1e 5,31; Skuza Joanna Jolanta 2a 5,25; Karczewski Krzysztof Sławomir 4tw 5,25; Smardzewski Miron Daniel 2b 5,22; Bazimierowska Marta  2f 5,22; Jabłońska Julia Romana 2c 5,20; Siedlecka Dominika  2e 5,20; Mikołajczuk Michał Artur 1b 5,19; Białek Remigiusz Jan 1f 5,19; Śron Karolina Anna 1f 5,19; Krojec Jakub Stefan 2b 5,14; Mrotek Monika  1b 5,13; Betyna Kamila  3d 5,13; Piotrowska Agata  3b 5,13; Drozda Grzegorz  1b 5,13; Chuchla Laura  1f 5,13; Galas Marta  1f 5,13; Hegyi Jan  2b 5,11; Niedźwiadek Patrycja  3e 5,11; Gurda Dominika  3f 5,11; Kafke Katarzyna Julia 3d 5,11; Król Natalia Monika 3b 5,11; Martin Anna  3b 5,11; Murach Patrycja  2c 5,1; Izdebska Ewelina Magdalena 1a 5,06; Olejnik Klaudia  1a 5,06; Drzazga Honorata Teresa 1b 5,06; Gardecki Jakub Jacek 1b 5,06; Borowicz Filip  1c 5,06; Grzewińska Natalia Maria 1d 5,06; Drzewiecka Monika  1f 5,06; Jurek Weronika Sylwia 2a 5,00; Szczotka Alicja Ewa 2a 5,00; Boryca Bartosz  2c 5,00; Kowalska Patrycja  2c 5,00; Szczęsnowicz Maja  2e 5,00; Ozga Weronika Aleksandra 2f 5,00; Wegner Martyna Anna 2f 5,00; Dusza Natalia Małgorzata 3e 5,00; Jankowska Magdalena Aleksandra 3f 5,00; Konopacka Wiktoria Barbara 3f 5,00; Kwiatkowska Monika Paulina 3f 5,00; Tykwińska Ewa Maria 3d 5,00; Delekta Kacper Mirosław 3c 5,00; Andrzejczak Sabina Anna 3b 5,00; Majewska Weronika  3b 5,00; Mula Arkadiusz  3b 5,00; Piotrowska Julia  1a 4,94; Kurnikowska Jagoda Joanna 1c 4,94; Rosa Oliwia  1e 4,94; Pietrzak Natalia  1f 4,94; Kubacki Paweł  1f 4,93; Balińska Magdalena Paula 2c 4,9; Ludkowski Arkadiusz  2c 4,9; Łącka Julia Monika 2c 4,9; Szplitt Natalia Dagmara 2c 4,9; Mańkowska Katarzyna Klaudia 2d 4,9; Grochowska Paulina  2e 4,9; Kołodziejczyk Natalia Danuta 3b 4,89; Wyrwas Oliwia Aleksandra 3a 4,88; Ziółkowska Magda  3a 4,88; Maślanka Karolina  1a 4,88; Grochowska Agata Honorata 1d 4,88; Jędrzejek Celina Maria 1d 4,88; Szpott Natalia  2a 4,88; Trzyna Alicja Monika 2a 4,88; Troczyński Bartosz  4tw 4,86; Gawrońska Izabela Maria 3d 4,86; Jewszel Daniel Patryk 2tw 4,85; Kaszuba Oliwia  1a 4,81; Kościański Błażej  1a 4,81; Zwierzchowski Daniel  1b 4,81; Idzikowski Patryk  1c 4,81; Michalska Izabela  1c 4,81; Pasternak Paulina Agnieszka 1d 4,81; Rerek Filip  1f 4,81; Dąbrowska Natalia Oliwia 1e 4,8; Wrzochal Agata Maria 1e 4,8; Szklarek Natalia Julia 1f 4,8; Pieścikowska Aleksandra  2d 4,8; Olek Agnieszka  2e 4,8; Martenka Anna  3d 4,78; Wicher Julia  3b 4,78; Grela Karolina  2c 4,78; Błońska Justyna  3e 4,78; Siedłowska Anita  3e 4,78; Ziółkowska Jagoda  3e 4,78; Lignicka Dominika  3f 4,78; Nowak Katarzyna Dorota 3f 4,78; Deja Weronika Halina 1a 4,75; Kaczmarzyk Bartosz  1a 4,75; Przypaśniak Michał Adam 1b 4,75; Wojtanek Weronika  1b 4,75; Disterheft Jakub  1c 4,75; Szpott Magdalena  1d 4,75; Jóźwina Ewa  2a 4,75; Krusińska Natalia  2a 4,75; Pawłowska Sandra  2a 4,75; Glonek Iga  3f 4,75; Rosa Sandra Maria 3f 4,75; Pawlik Adrian Dominik 4tw 4,75; Depta Justyna Maria 3c 4,75; Kibała Rafał Daniel 3c 4,75; Kierenkiewicz Karolina Monika 3c 4,75; Marczyk Adam  3c 4,75; Łoboda Cezary  3a 4,75; Spryszak Paweł Jakub 3a 4,75; Stepnowska Klaudia Maria 3a 4,75; Surma Daria Aleksandra 3a 4,75; Szaumkesel Monika  3a 4,75; Paśniewska Nina Gabriela 3c 4,71; Biniecka Izabela Weronika 2d 4,7; Kozera Kinga  1a 4,69; Wojtowicz Natalia Anna 1a 4,69; Kozera Kinga  1a 4,69; Bonusiewicz Kacper Piotr 1b 4,69; Bujanowski Szymon Jan 1b 4,69; Król Monika Katarzyna 1b 4,69; Giers Izabela  3d 4,67; Golla Izabela Maria 3d 4,67; Puchała Monika Daria 3d 4,67; Kałduńska Katarzyna Helena 2b 4,67; Kowalska Patrycja  2f 4,67; Rogowski Maciej  2f 4,67; Surma Anna Maria 3e 4,67; Wysocki Tomasz Adam 3e 4,67; Opaczewska Karolina Maria 3f 4,67; Śliwa Dominika  3c 4,63; Król Patrycja  3a 4,63; Bocheńska Lidia  1a 4,63; Rentz Izabela Anna 1a 4,63; Palacz Magdalena Maria 1a 4,63; Kołosowska Marika  1c 4,63; Aniserowicz Marek  3f 4,63; Borysiuk Paulina Zofia 3f 4,63; Rawicka Alicja Magda 3f 4,63; Siwek Kinga Natalia 3f 4,63; Sołtyszewska Dominika Anna 3f 4,63; Badzińska Edyta Katarzyna 1b 4,6; Czapiewska Agata  2c 4,6; Puławska Daria Dominika 2c 4,6; Zduńczyk Damian Dariusz 2c 4,6; Kownacka Joanna  2d 4,6; Werochowska Weronika Maria 2e 4,6; Szymkowiak Bartosz  3c 4,57; Podanowska Martyna Agnieszka 3b 4,57; Małecki Stanisław  1b 4,56; Sępińska Wiktoria  1b 4,56; Walkowiak Paweł Marek 1b 4,56; Piszczek Patryk  1c 4,56; Niemczyk Barbara  1d 4,56; Kowalska Klaudia Bożena 1e 4,56; Czerniel Adam Antoni 1e 4,56; Parobczyk Zuzanna Magdalena 1f 4,56; Oryszak Karolina Kamila 3d 4,56; Bogdanowicz Zuzanna  3b 4,56; Kępiński Kamil  3b 4,56; Szafranek Tomasz Bartłomiej 3b 4,56; Stefański Kamil Krzysztof 2b 4,56; Loch Aleksandra Wiesława 2c 4,56; Ślęzak Patrycja  2c 4,56; Fuczko Natalia  2f 4,56; Grzybowska Katarzyna Anna 3e 4,56; Lewandowska Karolina Ewa 3f 4,56; Siwek Joanna Weronika 3f 4,56; Sałachub Aleksandra Anna 1b 4,53; Olszewska Martyna Elżbieta 1a 4,50; Domański Emil Krzysztof 1d 4,50; Gajewska Elżbieta Jolanta 2a 4,50; Nalepa Marta  2a 4,50; Nowak Sara  2a 4,50; Mechocki Patryk  2c 4,50; Ślepecka Marcelina  2c 4,50; Piątek Karolina  2d 4,50; Szymańska Kinga  2d 4,50; Speyer Kinga  3f 4,50;  Neumann Eryk  2tw 4,50; Dudzis Paulina Sylwia 3c 4,50; Gładych Marta Agata 3c 4,50; Marzec Maria  3c 4,50; Walczak Agata Agnieszka 3c 4,50; Samborska Anita  3a 4,50; Smaga Oliwia  3a 4,50;

W ROKU SZKOLNYM 2014/2015

Melnarowicz Weronika 3c  5,86; Stasiewicz Koralia 2f 5,56; Ungeheuer Katarzyna 3b 5,56; Szczepańska Katarzyna 3b 5,44; Woźniak Artur 3b 5,44; Długosz Patrycja 3f 5,44; Szulczyńska Aleksandra  3f 5,44; Krojec Jakub 1b 5,36; Weber Katarzyna  3b 5,33; Małuch Anna  3f 5,33; Trawka  Paulina 3f 5,33; Skuza Joanna Jolanta 1a 5,31; Hegyi Jan  1b 5,31; Smardzewski Miron 1b 5,31; Siedlecka Dominika 1e 5,31; Bazimierowska Marta 1f 5,25; Kołodziej Marta 3a 5,25; Pawełczak Mateusz  3a 5,25; Kamińska Aleksandra  3c 5,25; Mikołajczak Aleksandra  3f 5,25; Martin Anna 2b 5,22; Konieczny Marcin 3b 5,22; Kowalska Daria  3f 5,22; Rzywucka Julia 3f 5,22; Balińska Magdalena 1c 5,19; Karczewski Krzysztof 3tw 5,18; Wegner Martyna 1f 5,14; Szczęsnowicz Maja  1e 5,13; Wydra Jędrzej  3b 5,13; Bureta Adrianna 3f 5,13; Majewska Weronika  2b 5,11; Ziółkowska  Marta 3f 5,11; Stefanek Alicja 2d 5,1; Depta Justyna 2c 5,1; Grochowska Paulina  1e 5,06; Kowalska Patrycja  1f 5,06; Kałduńska Katarzyna Helena 1b 5,00; Szplitt Natalia 1c 5,00; Mańkowska Katarzyna 1d 5,00; Betyna Kamila  2d 5,00; Kafke Katarzyna 2d 5,00; Król Natalia 2b 5,00; Piotrowska Agata  2b 5,00; Gurda Dominika  2f 5,00; Jankowska Magdalena 2f 5,00; Błoch Justyna 3b 5,00; Dmuchowski Bartosz  3b 5,00; Stoupiec Bartłomiej 3b 5,00; Stoupiec Jakub 3b 5,00; Szymaniec Mateusz 3b 5,00; Zawistowski Szymon  3b 5,00; Świercz Dominika 3a 5,00; Kwaśniak Karolina  3c 5,00; Fons Sandra 3d 5,00; Wilczyński Arkadiusz 1b 4,94; Ozga Weronika 1f 4,94; Dusza Natalia 2e 4,9; Andrzejczak Sabina 2b 4,89; Wicher Julia  2b 4,89; Nowak Katarzyna 2f 4,89; Skibiński Krzysztof 3e 4,89; Skrzypczyńska Malwina  3f 4,89; Olek Agnieszka  1e 4,88; Fuczko Natalia  1f 4,88; Rawicka Alicja 2f 4,88; Troczyński Bartosz  3tw 4,88; Frelich Sandra  3c 4,88; Kędzia Karolina  3c 4,88; Sioda Joanna  3c 4,88; Hryckiewicz Julia 3f 4,88; Budnik Ewa  3d 4,86; Wielgus Natalia 3d 4,86; Pirch Weronika  3d 4,83; Zbielski Michał 1a 4,81; Stefański Kamil 1b 4,81; Jabłońska Julia 1c 4,81; Bujanowska Dominika 1e 4,81; Kusiak Weronika  1e 4,81; Owczarek Maja 1e 4,81; Wiącek Wiktoria 1e 4,81; Niedźwiadek Patrycja  2e 4,8; Martenka Anna  2d 4,8; Dudzis Paulina 2c 4,8; Kibała Rafał 2c 4,8; Paśniewska Nina 2c 4,78; Kołodziejczyk Natalia 2b 4,78; Konopacka Wiktoria 2f 4,78; Konopacka Wiktoria 2f 4,78; Aniserowicz Marcin  3b 4,78; Gronowska Agata  3b 4,78; Król Maria  3b 4,78; Zaczkowska Sandra  3b 4,78; Adamczyk Klaudia 3f 4,78; Kozłowski Patryk 3f 4,78; Król Magdalena 3f 4,78; Pilarski Bartłomiej  3f 4,78; Szudy Aneta 3f 4,78; Skubek Łukasz 2tw 4,77; Pawlik Adrian 3tw 4,76; Pawłowska Sandra  1a 4,75; Biniecka Izabela 1d 4,75; Kownacka Joanna  1d 4,75; Pieścikowska Aleksandra  1d 4,75; Podanowska Martyna 2b 4,75; Ziółkowska Magda 2a  4,75; Aniserowicz Marek  2f 4,75; Glonek Iga  2f 4,75; Szczepaniak Iwona  3c 4,75; Hudzik Kinga Paula 3c 4,75; Krzewińska Angelika 3f 4,75; Jewszel Daniel 1tw 4,72; Smereczniak Aleksandra  3c 4,71; Błońska Justyna 2e 4,7; Delekta Kacper 2c 4,7; Kierenkiewicz Karolina 2c 4,7; Szpott Natalia 1a  4,69; Jurek Weronika 1a 4,69; Murach Patrycja  1c 4,69; Gniot Paulina  1f 4,69; Stoltman Dorota  1f 4,69; Macios Jakub 4tw 4,69; Opaczewska Karolina 2f 4,67; Klimas Agata 3f 4,67; Szczotka Alicja 1a  4,63; Parzniewska Sylwia 1b 4,63; Piątek Karolina  1d 4,63; Rogowski Maciej  1f 4,63; Serwatka Daria  1f 4,63; Rosa Sandra 2f 4,63; Borysiuk Paulina 2f 4,63; Sołtyszewska Dominika 2f 4,63; Kowalski Mateusz 3b 4,63; Kulesza Agnieszka  3c 4,63; Pietrzycka Weronika 3f 4,63; Plewa Paulina  3f 4,63; Wróblewski Karol 2tw 4,62; Surma Anna 2e 4,6; Śliwa Dominika  2c 4,6; Neumann Eryk  1tw 4,59; Skarupa Mikołaj 3tw 4,59; Liedke Martyna 3c 4,57; Dudzis Joanna  3d 4,57; Werochowska Weronika 1e 4,56; Małuch Julia 1f 4,56; Siwek Joanna 2f 4,56; Bilicki Przemysław 3b 4,56; Jakóbek Adam 3b 4,56; Radzymińska Joanna 3b 4,56; Dola Agata  3e 4,56; Stodolski Tomasz  3e 4,56; Witosławska Karolina 3e 4,56; Nalewajska Emilia  3f 4,56; Pozowska Zuzanna  3f 4,56; Świderska Karolina 3f 4,56; Trzyna Alicja 1a 4,5; Czopek Paweł  1b 4,5; Frahn Maksymilian  1b 4,5; Szymańska Kinga 1d 4,5; Reut Ewelina 1e 4,5; Siedłowska Anita  2e 4,5; Ziółkowska Jagoda  2e 4,5; Gawrońska Izabela 2d 4,5; Giers Izabela  2d 4,5; Puchała Monika 2d 4,5; Tykwińska Ewa 2d 4,5; Marczyk Adam  2c 4,5; Stenzel Kinga  2c 4,5; Walas Marta 2c 4,5; Surma Daria 2a 4,5; Wyrwas Oliwia 2a 4,5; Speyer Kinga  2f 4,5; Frelich Sandra  3c 4,5;

W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Weronika Melnarowicz II C 5,50; Krzysztof Karczewski II TW 5,46; Katrzyna Ungeheuer II B 5,44; Artur Woźniak II B 5,44; Natalia Taczkowska III B 5,38; Aleksandra Cioch III F 5,38; Julia Rzywucka II F 5,33;  Paulina Trawka II F 5,33; Koralia Stasiewicz I F 5,31; Agata Fieorowicz III F 5,31; Dominika Lignicka I D 5,25; Marta Kołodziej II A 5,00; Aleksandra Mikołajczak II F 5,25; Katarzyna Szczepańska II B 5,22; Katarzyna Weber II B 5,22; Anna Małuch II F 5,22; Patryk Młyniuk III E 5,20; Weronika Majewska I F 5,19;  Grzegorz Kotlarz III B 5,19; Sylwia Gorlewicz III D 5,19; Marta Lorczyk III F 5,19; Natalia Król I B 5,13; Katarzyna Kafke I D 5,13; Alicja Stefanek I D 5,13; Dominika Gurda I F 5,13; Magdalena Jankowska I F 5,13; Wiktoria Konopacka I F 5,13; Monika Kwiatkowska I F 5,13; Jakub Nurski III B 5,13; Agata Pasternak III C 5,13; Aneta Arendt III E 5,13; Marta Martenka III F 5,13; Agata Rożniak III F 5,13; Daria Kowalska II F 5,11; Patrycja Długosz II F 5,11; Aleksandra Szulczyńska II F 5,11; Marta Ziółkowska II F 5,11; Julia Wicher I B 5,07; Kamila Gapska III F 5,07; Magdalena Ziółkowska I F 5,06; Sabina Andrzejczak I B 5,06; Kamila Betyna I D 5,06; Patrycja Niedźwiadek I E 5,06; Katarzyna Nowak I F 5,06; Iga Glonek I F 5,06; Marcin Szak III B 5,06; Oskar Kwasiński III D 5,06;  Joanna Bednarek III F 5,06; Anna Martin I B 5,00; Alicja Rawicka I F 5,00; Kinga Speyer I F 5,00;  Mateusz Pawełczak II A 5,00;  Szymon Zawistowski II B 5,00; Justyna Błoch II B 5,00; Marcin Konieczny II B 5,00; Aleksandra Kamińska II C 5,00; Ewa Budnik II D 5,00; Sandra Fons II D 5,00; Aneta Szudy II F 5,00; Bartosz Troczyński II TW 5,00;  Kacepr Cioch III B 5,00; Damian Walkowiak IV TW 5,00; Ewa Tykwińska I D 4,94; Karolina Żur III F 4,93; Łukasz Skubek I TW 4,89; Mateusz Majewski II B 4,89;  Mateusz Szymaniec II B 4,89;  Klaudia Adamczyk II F 4,89;  Agata Piotrowska I B 4,88; Paulina Dudzis I C 4,88; Anita Siedłowska II E 4,88; Dominika Sołtyszewska II F 4,88; Sara Urbańczyk III A 4,87; Marek Aniserowicz I F 4,87; Dominika Świercz II A 4,87; Patrycja Wojakiewicz III F 4,87; Jakub Macios III TW 4,87; Patrycja Rajek I B 4,86; Patrycja Król I A 4,81; Klaudia Stepnowska I A 4,81; Oliwia Wyrwas I A 4,81; Daria Bakuła I B 4,81; Justyna Depta I C 4,81; Michalina Dukiewicz I E 4,81;  Damian Witkowicz I F 4,81; Dorota Woźniak III C 4,81; Angelika Cecka III C 4,81; Klaudia Ligenza III D 4,81; Aleksandra Bluma I E 4,80; Paulina Borysiuk I F 4,80; Sandra Rosa I F 4,80; Natalia Łojek; III C 4,80; Przemysław Bilicki II B 4,78; Bartosz Dmuchowski II B 4,78; Bartłomiej Stoupiec II B 4,78; Jakub Stoupiec II B 4,78; Natalia Wielgus II D 4,78; Malwina Skrzypczyńska II F 4,78; Oliwia Smaga I A 4,75; Arkadiusz Mula I B 4,75; Karolina Kierenkiewicz I C 4,75; Izabela Gawrońska I D 4,75; Karolina Pająk I D 4,75; Klaudia Pogorzelska I D 4,75; Mikołaj Moroch I F 4,75; Karolina Opaczewska I F 4,75; Jędrzej Wydra II B 4,75; Karolina Kwaśniak II C 4,75; Julia Hryckiewicz II F 4,75; Patryk Kozłowski II F 4,75; Michał Riske III A 4,75;  Jakub Kwacz III B 4,75;  Radosław Waberski III B 4,75;  Krzysztof Wąchnicki III C 4,75; Karolina Iwanowicz III C 4,75; Kamila Olechnowicz III D 4,75; Dominika Szprejda III D 4,75; Kinga Belińska III F 4,75; Paulina Graduszewska III F 4,75; Rafał Hływa III F 4,75; Anna Martenka I D 4,73; Kinga Siwek I F 4,73; Krzysztof Skibiński II E 4,70; Magdalena Jankowska I F 4,81; Wojciech Drozda I B 4,69; Kinga Stolarz I D 4,69; Angelika Odor I F 4,69; Joanna Siwek I F 4,69; Adrian Pawlik II TW 4,69; Martyna Podanowska I B 4,67; Weronika Chołody I F 4,67; Iwona Szczepanik II C 4,67; Karolina Świderska II F 4,67; Klaudyna Kędzierska III D 4,67; Oliwia Ziemkowska III E 4,66; Cezary Łoboda I A 4,63; Anita Samborska I A 4,63; Izabela Golla I D 4,63; Justyna Błońska  I E 4,63; Patryk Duszczak I F 4,63; Aleksandra Smereczniak II C 4,63; Angelika Krzewińska II F 4,63; Mikołaj Senger III A 4,62; Iwona Borowicka III B 4,63;  Ewa Wachowska III D 4,63; Agata Dola II E 4,60; Natalia Kołodziejczyk I B 4,56; Izabela Giers I D 4,56; Anna Wawrzonkowska I E 4,56; Marta Biedulska I F 4,56; Karolina Lewandowska I F 4,56; Kacper Nowak II B 4,56; Sandra Zaczkowska II B 4,56; Sandra Frelich II C 4,56; Cezary Banachowicz III B 4,56; Krzysztof Stopa III B 4,56; Agata Barabasz III D 4,56; Adam Piasecki I F 4,53; Daniel Mokrzyn III A 4,53; Aleksandra Kosmatka III F 4,53; Paweł Pilarski III TW 4,52; Aleksandra Koniszewska I A 4,50; Anna Skrzyniasz I A 4,50; Maja Budka I C 4,50; Kinga Stenzel I C 4,50; Aleksandra Chwiesiukowicz I D 4,50; Monika Puchała I D 4,50; Tomasz Wysocki I D 4,50;  Joanna Adamczyk I E 4,50; Julia Lewińska I E 4,50; Bartosz Ratajczyk I E 4,50; Klaudia Nowak II A 4,50; Piotr Chamier-Ciemiński III B 4,50; Daria Janowicz III B 4,50; Hubert Kordylewicz III B 4,50;  Bartosz Steinke III B 4,50;  Klaudia Pawłowska III D 4,50; Monika Ciołek III E 4,50;Łukasz Litwinowicz III E 4,50;

W ROKU SZKOLNYM 2012/2013

Aleksandra Szulczyńska 1 F 5,38; Artur Woźniak 1 B 5,38; Jakub Nurski II B 5,33; Kinga Skałecka III F 5,33; Natalia Taczkowska II B 5,33; Małgorzata Król III D 5,31; Patryk Fendrych III B 5,31; Aleksandra Mikołajczak 1 F 5,27; Marta Wajda III D 5,27; Paula Podlecka III E 5,27; Agata Pasternak II C 5,25; Kacper Cioch II B 5,25; Patrycja Długosz 1 F 5,25; Aleksandra Cioch II F 5,23; Aleksandra Kubera III F 5,19; Katarzyna Ungeheuer1 B 5,19; Paulina Trawka 1 F 5,19; Weronika Rożniak III F 5,19; Marcin Szak II B 5,17; Agata Fiedorowicz II F 5,15; Anna Małuch 1 F 5,13; Dominika Niedźwiadek III F 5,13; Julia Rzywucka 1 F 5,13; Katarzyna Dutkowska III C 5,13; Kinga Funk III E 5,13; Klaudia Suszek III F 5,13; Tomasz Bieniek III B 5,13; Marta Kołodziej 1 A 5,12; Patryk Młyniuk II E 5,09; Aneta Arendt II E 5,08; Marta Martenka II F 5,08; Natalia Łojek II C 5,08; Oskar Kwasiński II D 5,08; Jędrzej Wydra 1 B 5,07; Kinga Wasilewska III A 5,07; Szymon Zawistowski 1 B 5,07;Daria Kowalska 1 F 5,06; Jagoda Kozieł III F 5,06; Karolina Świderska 1 F5,06; Natalia Szymańska III F 5,06; Olga Kościańska III D 5,06; Weronika Łuczak III F 5,06; Zuzanna Kuta III F 5,06; Żaneta Żaczek III B 5,06; Agnieszka Szymańska III E 5,00; Aneta Szudy 1 F 5,00; Bartłomiej Stoupiec 1 B 5,00; Damian Walkowiak III tw 5,00; Dorota Woźniak II C 5,00; Jakub Stoupiec 1 B 5,00; Jakub Śpiewak III B 5,00; Joanna Bednarek II F 5,00; Marta Lorczyk II F 5,00; Marta Ziółkowska 1 F 5,00; Zuzanna Bartz III E 5,00; Aleksandra Kamińska 1 C 4,94; Katarzyna Weber 1 B 4,94; Kinga Igielska III F 4,94; Krzysztof Karczewski 1 tw 4,94; Krzysztof Skibiński 1 E 4,94; Tomasz Łabusiński III B 4,94; Mateusz Pawełczak 1 A 4,93; Sylwia Gorlewicz II D 4,93; Agata Rożniak II F 4,92; Angelika Cecka II C 4,92; Radosław Czarnecki IV tw 4,89; Anna Steinke III F 4,88; Arleta Flisikowska III B 4,88; Bartosz Witaszek III B 4,88; Danuta Jagła III F 4,88; Emilia Nalewajska 1 F 4,88; Katarzyna Szczepańska 1 B 4,88; Marcin Konieczny 1 B 4,88; Martyna Jakimowicz III E 4,88; Monika Kubiaczyk III D 4,88; Szymon Jurdziak III F 4,88; Adrianna Bureta 1 F 4,87; Denis Latzke III C 4,87; Paulina Gembara III E 4,87; Klaudia Ligenza II D 4,86; Paulina Graduszewska II F 4,85; Grzegorz Kotlarz II B 4,83; Karolina Żur II F 4,83; Bartosz Troczyński 1 tw 4,82; Angelika Terkiewicz III D 4,81; Bartosz Dmuchowski 1 B 4,81; Joanna Radzymińska 1 B 4,81; Justyna Błoch 1 B 4,81; Karolina Pikulik III F 4,81; Kinga Przewoźniak III E 4,81; Klaudia Adamczyk 1 F 4,81; Marcin Radziewicz III sms 4,81; Marta Sobczak III F 4,81; Mikołaj Dąbrowski III A 4,81; Natalia Burak III F 4,81; Natalia Golla III A 4,81; Sandra Furmann III C 4,81; Alicja Górska III F 4,80; Karolina Iwanowicz II C 4,77; Natalia Arciszewska II C 4,77; Oliwia Ziemkowska II E 4,77; Ariana Chełminiak III E 4,75; Dagmara Nowak III E 4,75; Jakub Intrys III sms 4,75; Kamila Gapska II F 4,75; Malwina Skrzypczyńska 1 F 4,75; Marcin Aniserowicz 1 B 4,75; Patrycja Wojakiewicz II F 4,75; Milena Paluch 1 D 4,73; Weronika Melnarowicz 1 C 4,73; Bartłomiej Pilarski 1 F 4,69; Kacper Nowak 1 B 4,69; Kinga Belińska II F 4,69; Magdalena Król 1 F 4,69; Agata Dola 1 E 4,68; Aleksandra Wiśniewska III D 4,67; Jakub Kwacz II B 4,67; Sara Urbańczyk II A 4,67; Bartłomiej Kolat III tw 4,65; Agnieszka Graduszewska 1 B 4,63; Agnieszka Rentz III A 4,63; Daria Kłosowska 1 E 4,63; Joanna Bemowska III F 4,63; Magdalena Niemczyk III D 4,63; Natalia Filipiak III D 4,63; Patryk Kozłowski 1 F 4,63; Sandra Frelich 1 C 4,63; Anna Tużylak 1 A 4,62; Krzysztof Wąchnicki II C 4,62; Michalina Cysarz II C 4,62 Monika Ciołek II E 4,62; Natalia Wielgus 1 D 4,62; Aleksandra Rozpłoch III D 4,60; Aleksandra Tatera III D 4,60; Mateusz Wiza III B 4,60; Radosław Waberski II B 4,58; Adrian Pawlik 1 tw 4,56; Agata Adam III F 4,56; Agata Piasecka III B 4,56; Anna Kowalska III D 4,56; Arkadiusz Piosik III A 4,56; Artur Francuzik III B 4,56; Damian Braczyński IV tw 4,56; Ewa Budnik 1 D 4,56; Iwona Szczepaniak 1 C 4,56; Jakub Kwiatkowski III B 4,56; Kamil Wojciechowski IV tw 4,56; Karolina Witosławska 1 E 4,56; Kinga Kotomska III C 4,56; Magdalena Walkowiak 1 E 4,56; Malwina Wylegała 1 E 4,56; Patrycja Parchimowicz III F 4,56; Paulina Plewa 1 F 4,56; Paulina Szczepańska III E 4,56; Weronika Koziarska III A 4,56; Zuzanna Pozowska 1 F 4,56; Klaudia Szałowicz II C 4,54; Angelika Krzewińska 1 F 4,53; Dominika Pilarska III D 4,53; Karolina Kwaśniak 1 C 4,53; Agata Gronowska 1 B 4,50; Agata Klimas 1 F 4,50; Cezary Banachowicz II B 4,50; Daniel Mokrzan II A 4,50; Dominika Larowska 1 F 4,50; Ewa Wachowska II D 4,50;Hanna Sobczak 1 E 4,50; Julia Hryckiewicz 1 F 4,50; Kinga Polasik III E 4,50; Klaudia Lach III A 4,50; Łukasz Litwinowicz II E 4,50; Mateusz Majewski 1 B 4,50; Mikołaj Senger II A 4,50; Wojciech Kwiecień III sms 4,50;

 

W ROKU SZKOLNYM 2011/2012

Oliwia Golec 3b 5,53; Marta Lorczyk 1f 5,50; Agata Fiedorowicz 1f 5,43; Piotr Stopa 3d 5,38; Natalia Taczkowska 1b 5,36; Małgorzata Król 2d 5,31; Sandra Knap 3e 5,31; Paula Podlecka 2e 5,25; Kinga Skałecka 2f 5,25; Małgorzata Wiszowata 3c 5,25; Dominika Niedźwiadek 2f 5,23; Mateusz Woźniak 1sms 5,21; Kacper Bator 3b 5,19; Natalia Encminger 3e 5,19; Kinga Wasilewska 2a 5,18; Agata Pasternak 1c 5,17; Kinga Funk 2e 5,15; Aleksandra Cioch 1f 5,14; Weronika Biłoszewska 3e 5,13; Aleksandra Kucharska 3e 5,13; Igor Dreger 3f 5,13; Jutyna Głowacka 3f 5,13; Marta Kordylewicz 3g 5,13; Katarzyna Dutkowska 2c 5,08; eronika Rożniak 2f 5,08; Aneta Arendt 1e 5,07; Patryk Młyniuk 1e 5,07; Natalia Gniot 3a 5,06; Wojciech Jarno 3f 5,06; Patrycja Pietrzak 3f 5,06; Kacper Cioch 1b 5,00; Tomasz Bieniek 2b 5,00; Patryk Filoda 2b 5,00; Jakub Śpiewak 2b 5,00; Marta Wajda 2d 5,00; Olga Kościańska 2d 5,00; Paulina Gembara 2e 5,00; Aleksandra Kubera 2f 5,00; Weronika Łuczak 2f 5,00; Patrycja Zalaś 3e 5,00; Agata Filip 3f 5,00; Joanna Pietrołaj 3g 5,00; Monika Wojakiewicz 3a 4,94; Anna Słoma 3b 4,94; Magdalena Borkowska 3f 4,94; Marcin Szak 1b 4,93; Marta Martenka 1f 4,93; Agata Rożniak 1f 4,93; Żaneta Żaczek 2b 4,92; Jagoda Kozieł 2f 4,92; Zuzanna Kuta 2f 4,92; Mikołaj Dąbrowski 2a 4,91; Katarzyna Rajek 3d 4,89; Joanna Bąk 3b 4,88; Anna Ciołek 3e 4,88;Kinga Nazarewicz 3e 4,88; Aleksandra Izban 3g 4,88; Małgorzata Miśkiewicz 3g 4,88; Anita Piotrowska 3g 4,88; Aleksandra Sell 3g 4,88; Małgorzata Skowiera 3g 4,88; Joanna Bednarek 1f 4,86; Sara Urbańczyk 1a 4,85; Martyna Jakimowicz 2e 4,85; Szymon Jurdziak 2f 4,85; Klaudia Suszek 2f 4,85; Marta Sobczak 2f 4,85; Tomasz Łabusiński 2b 4,83; Zuzanna Bartz 2e 4,83; Alicja Górska 2f 4,83; Marcin Radziewicz 2sms 4,83; Radosław Czarnecki 3tw 4,81; Tomasz Gajewski 3a 4,81; Daria Pawełczak 3a 4,81; Błażej Kosmowski 3b 4,81; Jędrzej Waberski 3b 4,81; Milena Solecka 3e 4,81; Monika Spałek 3f 4,81; Damian Walkowiak 2tw 4,80; Dagmara Chodur 3c 4,80; Daria Kamińska 3f 4,80; Paulina Graduszewska 1f 4,79; Natalia Nalewajska 3d 4,79; Aleksandra Cywińska 3d 4,78; Angelika Cecka 1c 4,77; Łukasz Litwinowicz 1e 4,77; Kinga Przewoźniak 2e 4,77; Agnieszka Szymańska 2e 4,77; Natalia Burak 2f 4,77; Natalia Szymańska 2f 4,77; Danuta Jagła 2f 4,77; Kinga Igielska 2f 4,77; Klaudia Ligenza 1d 4,76; Aneta Przybyła 3a 4,75; Karina Rucińska 3e 4,75; Adrianna Rzepka 3f 4,75; Oliwia Ziemkowska 1e 4,71; Aleksandra Kosmatka 1f 4,71; Karolina Pikulik 2f 4,69; Magdalena Fiedorowicz 3c 4,69; Patrycja Kowalska 3c 4,69; Klaudia Jagła 3f 4,69; Wojciech Kwiecień 2sms 4,67; Karol Sobieszczyk 3b 4,63; Aleksandra Wojtyniak 3c 4,63; Kinga Płochacz 3f 4,63; Marta Piotrowska 3g 4,63; Marta Wawrycz 3g 4,63; Marta Ziemkowska 3g 4,63; Arkadiusz Jutrzenka 3sms 4,63; Monika Kubiaczyk 2d 4,62; Magdalena Niemczyk 2d 4,62; Sylwia Gruntkowska 3a 4,62; Kinga Polasik 2e 4,61; Patrycja Sulima 2f 4,61; Sandra Korzeniak 3b 4,60; Aleksandra Rozpłoch 2d 4,58; Marcin Kisiel 1b 4,57; Hubert Kordylewicz 1b 4,57; Grzegorz Kotlarz 1b 4,57; Monika Ciołek 1e 4,57; Kacper Jankowski 1sms 4,57; Damian Braczyński 3tw 4,56; Kacper Hoffmann 3b 4,56; Bogusława Kodura 3c 4,56; Marta Szymborska 3c 4,56; Kamila Joppek 3d 4,56; Agnieszka Körber 3d 4,56; Karolina Chamarczuk 3f 4,56; Aleksandra Derezińska 3f 4,56; Justyna Fuczko 3f 4,56; Kamil Nowak 3f 4,56; Mikołaj Senger 1a 4,54; Karolina Żur 1f 4,54; Angelika Terkiewicz 2d 4,54; Natalia Filipiak 2d 4,54; Anna Kowalska 2d 4,54; Katarzyna Burzyńska 2e 4,54; Dagmara Nowak 2e 4,54; Paulina Szczepańska 2e 4,54; Agata Adam 2f 4,54; Joanna Bemowska 2f 4,54; Krzysztof Kin 2f 4,54; Anna Steinke 2f 4,54; Sandra Furman 2c 4,53; Karolina Maroszek 3b 4,53; Cezary Trojanowski 1f 4,50; Natalia Golla 2a 4,50; Kacper Goździkowski 2sms 4,50; Patrycja Dróbka 3a 4,50; Hanna Giers 3a 4,50; Justyna Rek 3a 4,50; Marek Szak 3a 4,50; Patryk Kubiak 3b 4,50; Michał Wiese 3b 4,50; Martyna Olszaniecka 3g 4,50;


W ROKU SZKOLNYM 2010/2011

Michał Oleszczyk III B 5,56; Oliwia Golec II B 5,55; Oliwia Piotrowska III C 5,50; Magdalena Gruszka III E 5,40; Bartłomiej Kozłowski III C 5,33; Aleksandra Soter III C 5,31; Tomasz Bieniek I B 5,29; Szymon Jurdziak I F 5,29; Paula Podlecka I E 5,21; Michał Pierko III A 5,20; Aleksandra Szczęsna III D 5,19; Katarzyna Dutkowska I C 5,17; Piotr Stopa II D 5,17; Małgorzata Król I D 5,15; Małgorzata Wiszowata II C 5,15; Weronika Biłoszewska II E 5,15; Sandra Knap II E 4,92; Żaneta Żaczek I B 5,14; Weronika Rożniak I F 5,14; Agnieszka Hampelska III C 5,13; Alicja Smolarz IIIf 5,12; Kinga Skałecka I f 5,08; Małgorzata Skowiera II G 5,08; Dominika Niedźwiadek I F 5,07; Magdalena Najda III G 5,06; Olga Pietrzak III G 5,06; Patryk Filoda I B 5,00; Marta Wajda I D 5,00; Jagoda Kozieł I F 5,00; Natalia Gniot II A 5,00; Natalia Encminger II E 5,00; Aleksandra Kucharska II E 5,00; Patrycja Zalaś II E 5,00; Bartłomiej Zywert III A 5,00; Natalia Walencik III D 5,00; Joanna Kozera III F 5,00; Natalia Poznaniak III F 5,00; Piotr Kosakowski III B 4,94; Katarzyna Walas III C 4,94; Anna Krawczyk III E 4,94; Jakub Śpiewak I B 4,93; Weronika Łuczak I F 4,93; Izabela Matuszak III F 4,93; Marta Gorączkowska III F 4,93; Emila Alwin III F 4,93; Kinga Wasilewska I A 4,92; Paulina Gembara I E 4,92; Daria Pawełczak II A 4,92; Anna Słoma II B 4,92; Marta Kordylewicz II G 4,92; Maciej Palacz III A 4,90; Damian Walkowiak I TW 4,88; Krzysztof Stoupiec III B 4,88; Paulina Rychlik III D 4,88; Martyna Drzycimska III E 4,88; Danuta Jagła II F 4,86; Patrycja Pietrzak II F 4,86; Daria Rzeczycka III F 4,86; Anna Ciołek II E 4,85; Alicja Ksycka II E 4,85; Karina Rucińska II B 4,85; Błażej Kosmowski II B 4,84; Kacper Bator II B 4,83; Joanna Pietrołaj II G 4,83; Marta Piotrowska II G 4,83; Michał Wypych III B 4,81; Adrian Stećko III B 4,81; Paweł Żebrowski III B 4,81; Ilona Mądrawska III F 4,81; Paweł Mściszewki III F 4,81; Martyna Guzik III G 4,81; Paulina Śpiewak III G 4,81; Patrycja Cioch III A 4,80; Marcin Ksit III E 4,80; Michał Meller III F 4,80; Tomasz Łabusiński I B 4,79; Aleksandra Kubera I F 4,57; Zuzanna Kuta I F 4,79; Marta Sobczak I F 4,79; Klaudia Suszek I F 4,79; Justyna Głowacka II F 4,79; Aleksandra Cywińska II D 4,77; Kinga Nazarewicz II E 4,77; Milena Solecka II E 4,77; Monika Kubiaczyk I D 4,76; Angelika Terkiewicz I D 4,76; Igor Dreger II F 4,76; Wojciech Jarno II F 4,76; Monika Wojakiewicz II A 4,75; Natalia Nalewajska II D 4,75; Arkadiusz Jutrzenka II SMS 4,75; Mateusz Piechowiak III B 4,75; Izabela Myk III B 4,75; Marta Piasecka III B 4,75; Paulina Kiziak III F 4,75; Emilia Ciemięga III F 4,75; Natalia Radzymińska III G 4,75; Bartosz Witaszek I B 4,71; Denis Latzke I C 4,69; Katarzyna Rajek II D 4,69; Agata Filip II F 4,69; Maciej Kaczmarek III D 4,69; Agnieszka Skowrońska III G 4,69; Anita Piotrowska II G 4,67; Martyna Jakimowicz I E 4,64; Kinga Funk I E 4,64; Kinga Polasik I E 4,64; Anna Steinke I F 4,64; Natalia Szymańska I F 4,64; Bartosz Zieliński III D 4,63; Zuzanna Bartz I E 4,62; Sylwia Gruntkowska II E 4,62; Kinga Przewoźniak I E 4,61; Magdalena Borkowska II F 4,61; Mikołaj Boruta I TW 4,60; Patrycja Kowalska II C 4,60; Tomasz Gajewski II A 4,58; Joanna Bąk II B 4,58; Małgorzata Miśkiewicz II G 4,58; Aleksandra Sell II G 4,58; Dagmara Nowak I E 4,57; Natalia Burak I F 4,57; Igor Kochański IV TW 4,57; Rita Helwich III C 4,56; Patrycja Chort III E 4,56; Mikołaj Dąbrowski I A 4,53; Natalia Golla I A 4,53; Magdalena Niemczyk I D 4,53; Olga Kościańska I D 4,53; Anna Kowalska I D 4,53; Daria Kamińska II F 4,53; Arleta Flisikowska I B 4,50; Artur Francuzik I B 4,50; Jakub Kwiatkowski I B 4,50; Paulina Szczepańska I E 4,50; Kinga Igielska I F 4,50; Karolina Pikulik I F 4,50; Kacper Goździkowski I SMS 4,50; Marcin Radziewicz Isms 4,50; Sylwia Gruntkowska IIA 4,50; Karolina Maroszek II B 4,50; Jędrzej Waberski II B 4,50; Martyna Olszaniecka II G 4,50; Marta Ziemkowska II G 4,50; Radosław Czarnecki II TW 4,50; Aleksandra Misztal III D 4,50; Dorota Niewierkiewicz III G 4,50; Natalia Szudy III G 4,50;


W ROKU SZKOLNYM 2009/2010

Michał Oleszczyk II B 5,58 Oliwia Piotrowska II C 5,33 Klaudia Tomczak III F 5,31 Koleta Kryka III F 5,31 Oliwia Golec I B 5,31 Sandra Knap I E 5,29 Aleksandra Soter II C 5,21 Natalia Poznaniak II F 5,17 Anna Słoma I B 5,14 Alicja Smolarz II F 5,08 Magdalena Gruszka II E 5,08 Agata Filip I F 5,07 Kacper Bator I B 5,07 Aleksandra Lipińska III G 5,06 Joanna Trzaskowska III A 5,06 Adam Pierko III B 5,00 Aleksandra Szczęsna II D 5,00 Magdalena Najda II G 5,00 Małgorzata Skowiera I G 5,00 Agata Szymaś III F 4,94 Dorota Kozieł III E 4,94 Kamil Wilkosz III B 4,94 Agnieszka Hampelska II C 4,93 Ewelina Wachowiak III G 4,93 Małgorzata Wiszowata I C 4,93 Patrycja Kowalska I C 4,93 Anna Krawczyk II E 4,92 Daria Rzeczycka II F 4,92 Emilia Alwin II F 4,92 Izabela Matuszak II F 4,92 Joanna Kozera II F 4,92 Marta Gorączkowska II F 4,92 Patrycja Pietrzak I F 4,92 Paweł Mściszewski II F 4,92 Piotr Kosakowski II B 4,92 Kamila Niśkiewicz III D 4,88 Klaudia Gapińska III G 4,88 Martyna Rerek III G 4,88 Paulina Politowska III D 4,88 Natalia Encminger I E 4,86 Natalia Gniot I A 4,86 Arkadiusz Jutrzenka I sms 4,85 Katarzyna Kozaczyk I E 4,85 Natalia Walencik II D 4,83 Paweł Grubich III B 4,81 Szymon Polak III B 4,81 Bartłomiej Kozłowski II C 4,79 Katarzyna Walas II C 4,79 Monika Wojakiewicz I A 4,79 Patrycja Zalaś I E 4,79 Daria Kamińska I F 4,78 Justyna Głowacka I F 4,78 Wojciech Jarno I F 4,78 Aleksandra Kucharska I E 4,77 Alicja Ksycka I E 4,77 Barbara Kuźmicz II F 4,77 Emilia Ciemięga II F 4,77 Marta Kordylewicz I G 4,77 Michał Meller II F 4,77 Agnieszka Nierodzik III F 4,75 Izabela Myk II B 4,75 Justyna Bilska III D 4,75 Klaudia Grześkowiak III D 4,75 Michał Pierko II A 4,75 Natalia Troczyńska III F 4,75 Olga Pietrzak II G 4,75 Patrycja Cioch II A 4,75 Paulina Rychlik II D 4,75 Piotr Jasiński III g 4,75 Weronika Biłoszewska I E 4,71 Beata Kowal III B 4,69 Dominika Igielska II F 4,69 Ilona Mądrawska II F 4,69 Martin Berent III B 4,69 Martyna Drzycimska II E 4,69 Paulina Kluza II F 4,69 Marcin Ksit II E 4,67 Marta Piasecka II B 4,67 Marta Piotrowska I G 4,67 Martyna Guzik II G 4,67 Aneta Przybyła I A 4,64 Daria Pawełczak I A 4,64 Igor Dreger I F 4,64 Joanna Bąk I B 4,64 Martyna Pietrzyk I B 4,64 Sylwia Gruntkowska I A 4,64 Magdalena Umperowicz III E 4,63 Marcin Taracha III B 4,63 Natalia Brus III F 4,63 Tomasz Sitek III B 4,63 Paulina Kiziak II F 4,62 Michał Wypych II B 4,58 Natalia Radzymińska II G 4,58 Anna Ciołek I E 4,57 Magdalena Borkowska I F 4,57 Monika Spałek I F 4,57 Piotr Stopa I D 4,57 Aleksandra Fiedorowicz III A 4,56 Magdalena Wróbel III F 4,56 Marta Rataj III A 4,56 Paulina Michałek III E 4,56 Kinga Nazarewicz I E 4,54 Sandra Korzeniak I B 4,54 Agnieszka Skowrońska II G 4,50 Aleksandra Misztal II D 4,50 Artur Rutkowski II F 4,50 Igor Kochański III tw 4,50 Justyna Fuczko I F 4,50 Kamil Nowak I F 4,50 Karina Rucińska I E 4,50 Karolina Jelińska III F 4,50 Karolina Maroszek I B 4,50 Krzysztof Korniowski III B 4,50 Maciej Palacz II A 4,50 Marek Szak I A 4,50 Martyna Adamczyk III F 4,50 Natalia Nalewajska I D 4,50 Paweł Karandyszewski III A 4,50 Paweł Żebrowski II B 4,50 Sylwia Gruntkowska I E 4,50 Weronika Repczyńska I C 4,50 Weronika Sosnowska III A 4,50


W ROKU SZKOLNYM 2008/2009

Michał Oleszczyk I B 5,50 Grzegorz Rycyk III B 5,44 Bartłomiej Oleszczyk III A 5,38 Oliwia Piotrowska I C 5,25 Koleta Kryka II F 5,23 Aleksandra Soter I C 5,21 Radosław Zieliński III B 5,20 Karolina Wełnic III E 5,19 Ariel Pawłowski III B 5,13 Magdalena Jandy III G 5,13 Dorota Kozieł II E 5,08 Klaudia Tomczak II F 5,08 Alicja Smolarz I F 5,07 Magdalena Najda I G 5,07 Milena Witkowicz III D 5,06 Marcin Kubik III F 5,06 Jowita Pilarska III H 5,06 Mateusz Gawski III B 5,00 Agata Kirpa III D 5,00 Emilia Cierlikowska III D 5,00 Marika Siwiak III D 5,00 Kamila Taczalska III D 5,00 Ewelina Wróbel III H 5,00 Paweł Mściszewski I F 4,93 Anna Maćkowiak III D 4,93 Anna Rękawiecka III E 4,93 Magdalena Łosoś III G 4,93 Paulina Burak III H 4,93 Aleksandra Szczęsna I D 4,92 Magdalena Gruszka I E 4,92 Emilia Alwin I F 4,92 Joanna Trzaskowska II A 4,91 Aleksandra Lipińska II G 4,91 Michał Wrzeszcz III A 4,88 Agnieszka Ryduchowska III D 4,88 Sandra Czermak III H 4,87 Malwina Olejniczak III H 4,87 Joanna Kozera I F 4,86 Paulina Politowska II D 4,85 Paweł Grubich II B 4,83 Klaudia Gapińska II G 4,83 Martyna Rerek II G 4,83 Weronika Okupniak III C 4,81 Marta Kantorowska III D 4,81 Gracja Wierciszewska III G 4,81 Patrycja Ratajczyk III A 4,80 Dominika Machnowska III D 4,80 Magdalena Michalska III D 4,80 Nadia Długaszewicz III G 4,80 Izabela Matuszak I F 4,79 Marta Gorączkowska I F 4,79 Artur Rutkowski I F 4,77 Natalia Poznaniak I F 4,77 Kamila Niśkiewicz II D 4,77 Adrian Wegner II D 4,77 Olga Pietrzak I G 4,76 Martin Berent II B 4,75 Adam Pierko II B 4,75 Szymon Polak II B 4,75 Michał Frąk III A 4,75 Anna Spychalska III C 4,75 Katarzyna Szyszko III D 4,75 Patryk Stark III E 4,75 Agnieszka Hampelska I C 4,71 Paulina Kiziak I F 4,71 Marta Balukiewicz III C 4,71 Justyna Bilska II D 4,69 Dominika Sawczak III A 4,69 Natalia Kozera III A 4,69 Magdalena Pietrzyk III E 4,69 Karolina Kęsik III C 4,68 Kamil Wilkosz II B 4,67 Przemysław Gryczka II A 4,66 Małgorzata Szymaniak III D 4,65 Marta Piasecka I B 4,64 Katarzyna Walas I C 4,64 Barbara Kuźmicz I F 4,64 Emilia Ciemięga I F 4,64 Ewelina Wachowiak II G 4,64 Kamil Ignatowicz III B 4,63 Magdalena Talarczyk III F 4,63 Daria Rzeczycka I F 4,62 Paulina Śpiewak I G 4,61 Karolina Janeczko III C 4,60 Tomasz Sitek II B 4,58 Izabela Myk I B 4,57 Dominika Igielska I F 4,57 Michał Meller I F 4,57 Ilona Mądrawska I F 4,57 Aleksandra Prokopowicz III F 4,56 Sandra Ziemann III H 4,56 Marta Stęposz II D 4,54 Monika Zdrenka II D 4,54 Magdalena Umperowicz II E 4,54 Natalia Radzymińska I G 4,53 Natalia Brus II F 4,53 Agnieszka Nierodzik II F 4,53 Marcin Grugiel III B 4,53 Roksana Gondek III C 4,53 Maciej Palacz I A 4,50 Krzysztof Stoupiec I B 4,50 Michał Wypych I B 4,50 Bartek Kozłowski I C 4,50 Beata Kowal II B 4,50 Piotr Jasiński II G 4,50 Martyna Majcher III A 4,50 Marta Haręża III C 4,50 Anna Lepieszko III D 4,50 Aleksandra Noga III D 4,50 Izabela Opoka III E 4,50 Małgorzata Łoboda III G 4,50 Aleksandra Mickiewicz III G 4,50 Adrianna Cioch III H 4,50

W ROKU SZKOLNYM 2007/2008

Domek Artur III D 5,53 Zasztowtt Kamil III B 5,40 Oleszczyk Bartłomiej II A 5,33 Grubich Paweł I B 5,29 Pilarczyk Filip III E 5,25 Rycyk Grzegorz II B 5,25 Kryka Koleta I F 5,21 Chmielewska Justyna III E 5,20 Ilnicki Dawid III E 5,19 Pawłowski Ariel II B 5,17 Ewertowska Angelika III C 5,13 Pilarczyk Marta III E 5,13 Bryndza Karolina III D 5,10 Szopiera Paulina III A 5,10 Zieliński Radosław II B 5,09 Gawski Mateusz II B 5,08 Podhorecka Anna III E 5,06 Borucka Paula III G 5,00 Dębek Jakub III E 5,00 Jandy Magdalena II G 5,00 Janusz Patryk III A 5,00 Kaczmarek Agata III E 5,00 Łosoś Magdalena II G 5,00 Szutkiewicz Piotr III E 5,00 Szymkowiak Sandra III E 5,00 Taczalska Kamila II D 5,00 Trzaskowska Joanna I A 5,00 Wegner Adrian I D 5,00 Witkowicz Milena II D 5,00 Wróbel Ewelina II H 5,00 Matuszak Alicja III E 4,94 Żebrowska Kornelia III E 4,94 Kozieł Dorota I E 4,93 Lipińska Aleksandra I G 4,93 Rerek Martyna I G 4,93 Tomczak Klaudia I F 4,93 Kirpa Agata II D 4,92 Kubik Marcin II F 4,92 Maćkowiak Anna II D 4,92 Okupniak Weronika II C 4,92 Wełnic Karolina II E 4,92 Rajek Małgorzata III A 4,90 Błaś Róża III G 4,89 Kledzik Olga III G 4,89 Januszewska Paulina III E 4,88 Jędrzejczak Paulina III C 4,88 Kędziera Beata III C 4,88 Paluszkiewicz Iwona III G 4,88 Teofilak Aleksandra III C 4,88 Fabisiak Natalia III D 4,87 Hakawczyn Justyna III D 4,86 Kaczor Agnieszka III C 4,86 Polak Szymon I B 4,86 Rumińska Marta III D 4,86 Cierikowska Emilia II D 4,85 Kęsik Karolina II C 4,85 Pilarska Jowita II H 4,85 Długaszewicz Nadia II G 4,83 Siwiak Marika II D 4,83 Bąkowska Edyta III F 4,82 Gładych Alicja III F 4,82 Holweg Michał III F 4,82 Smoguła Małgorzata III F 4,82 Cierlikowska Zuzanna III E 4,81 Kaleńczuk Łukasz III B 4,81 Gapińska Klaudia I G 4,79 Politowska Paulina I D 4,79 Gnatek Grzegorz III G 4,78 Markowski Michał III G 4,78 Burak Paulina II H 4,77 Czermak Sandra II H 4,77 Ryduchowska Agnieszka II D 4,77 Czapiewska Maja III E 4,75 Janeczko Karolina II C 4,75 Kaczmarek Emilia III D 4,75 Michałek Natalia III G 4,75 Streflik Hubert III D 4,75 Szuwara Krzysztof III E 4,75 Turzyńska Daria III E 4,75 Stadnik Rafał II B 4,73 Jelińska Karolina I F 4,71 Mandel Marlena III A 4,70 Nowicka Lena III E 4,69 Majcher Marta II A 4,67 Mantaj Oskar III G 4,67 Michalska Magda II D 4,67 Wrzeszcz Michał II A 4,67 Teykowski Sebastian I tw 4,66 Rataj Marta I A 4,64 Sosnowska Weronika I A 4,64 Szyszko Katarzyna II D 4,64 Dąbrowska Oliwia III G 4,63 Spychalska Anna II C 4,62 Wachowiak Ewelina I G 4,62 Konkel Michał III A 4,60 Ignatowicz Kamil II B 4,58 Kozera Natalia II A 4,58 Bilska Justyna I D 4,57 Korniowski Krzysztof I B 4,57 Niśkiewicz Kamila I D 4,57 Szczepańska Klaudia I B 4,57 Bielachowicz Monika III E 4,56 Kuczyński Martin III E 4,56 Niewierkiewicz Rozalia III H 4,56 Pękała Klaudia III H 4,56 Szymańska Arleta III H 4,56 Widomski Jacek III H 4,56 Ratajczyk Patrycja II A 4,55 Dudzińska Patrycja II C 4,54 Machnowska Dominika II D 4,54 Rejent Katarzyna II C 4,54 Podolska Paulina III E 4,53 Stark Patryk II E 4,53 Andruszkiewicz Magdalena III A 4,50 Andrzejewski Wojciech III A 4,50 Balukiewicz Marta II C 4,50 Baraniecki Marcin II A 4,50 Bochyńska Weronika III C 4,50 Fąferek Marta III C 4,50 Głowacki Remigiusz I B 4,50 Jedlińska Natalia III E 4,50 Kowal Beata I B 4,50 Kowalska Sandra I E 4,50 Kurkowska Katarzyna III D 4,50 Mikołajczak Marta III C 4,50 Młodzik Izabela III H 4,50 Pierko Adam I B 4,50 Roszczyk Konrad III D 4,50 Ryczek Patrycja I F 4,50 Sitek Tomasz I B 4,50 Sołtysiak Paulina III E 4,50 Szymaś Agata I F 4,50 Wcisło Magdalena III E 4,50 Wojczyńska Agnieszka III C 4,50 Wróbel Magdalena I F 4,50

W ROKU SZKOLNYM 2006/2007

Cysewski Łukasz 3B 5,33 Domek Artur 2D 5,33 Oleszczyk Bartłomiej 1A 5,31 Zasztowtt Kamil 2B 5,27 Mikutel Joanna 3G 5,25 Jabłońska Małgorzata 3H 5,11 Makowski Michał 3E 5,10 Krawczyk Joanna 3E 5,10 Nowak Jarosław 3A 5,10 Rycyk Grzegorz 1B 5,08 Ewertowska Angelika 2C 5,08 Brąś Anna 3H 5,00 Żych Joanna 3G 5,00 Karpińska Aleksandra 3F 5,00 Siek Tatiana 3E 5,00 Wawiernia Kamila 3E 5,00 Wilińska Hanna 3E 5,00 Gawski Mateusz 1B 5,00 Maćkowiak Anna 1D 5,00 Kaczor Agnieszka 2C 5,00 Stadnik Rafał 1B 4,92 Pilarska Jowita 1H 4,92 Wróbel Ewelina 1H 4,92 Pilarczyk Filip 2E 4,92 Siatkowski Robert 3E 4,90 Nowak Monika 3B 4,90 Makowska Agnieszka 3A 4,90 Szopiera Justyna 3A 4,90 Kończak Kamila 3G 4,89 Pietrysiak Ewa 3G 4,88 Kubik Marcin 1F 4,85 Wełnic Karolina 1E 4,84 Witkowicz Milena 1D 4,83 Jandy Magdalena 1G 4,83 Chmielewska Justyna 2E 4,83 Ilnicki Dawid 2E 4,83 Matuszak Alicja 2E 4,83 Pilarczyk Marta 2E 4,83 Kołodziejczyk Ewa 3E 4,80 Giese Dawid 3B 4,80 Najmowicz Szymon 3B 4,80 Stereńczak Maciej 3B 4,80 Baranowski Mariusz 3A 4,80 Boinska Agata 3G 4,78 Baranowska Katarzyna 3H 4,77 Depta Ilona 3H 4,77 Motyka Adriana 3H 4,77 Zieliński Radosław 1B 4,77 Jędrzejczak Paulina 2C 4,77 Kędziera Beata 2C 4,77 Teofilak Aleksandra 2C 4,77 Fabiszak Natalia 2D 4,76 Bryndza Karolina 2D 4,76 Kowalczyk Daria 3H 4,75 Weiner Dominika 3H 4,75 Świątkowska Ilona 3D 4,75 Szymańska Hanna 3D 4,75 Bartoszek Marta 3C 4,75 Ignaczak Ewelina 3C 4,75 Rakowski Mateusz 3C 4,75 Grugiel Marcin 1B 4,75 Kirpa Agata 1D 4,75 Szopiera Paulina 2A 4,75 Dębek Jakub 2E 4,75 Kaczmarek Agata 2E 4,75 Podhorecka Anna 2E 4,75 Szymkowiak Sandra 2E 4,75 Patalas Paulina 2F 4,75 Smoguła Małgorzata 2F 4,75 Wyrzykowska Anna 3E 4,70 Kluczyński Marek 3A 4,70 Wojciechowski Tomasz 1B 4,69 Pietrzyk Magdalena 1E 4,69 Olejniczak Malwina 1H 4,69 Czermak Sandra 1H 4,69 Mikołajczak Marta 2C 4,69 Piotrowska Marta 3G 4,67 Januszewska Paulina 2E 4,67 Kęsik Karolina 1C 4,66 Błaś Róża 2G 4,66 Żebrowska Kornelia 2E 4,65 Ilnicka Sylwia 3G 4,63 Janusz Patryk 2A 4,63 Szubert Ewa 3H 4,62 Walachnia Joanna 3H 4,62 Stęposz Natalia 3D 4,62 Rychlik Katarzyna 3D 4,62 Pawłowski Ariel 1B 4,62 Prokopowicz Aleksandra 1F 4,62 Stark Patryk 1E 4,61 Kodura Justyna 3F 4,60 Grochowska Kinga 3F 4,60 Kuźmicz Aleksandra 3E 4,60 Strógarek Adam 3B 4,60 Kulczyńska Małgorzata 3A 4,60 Łosoś Magdalena 1G 4,58 Mandel Marlena 2A 4,58 Rumińska Marta 2D 4,58 Jurkiewicz Joanna 3D 4,57 Mliczek Katarzyna 3G 4,56 Szudzińska Dominika 3G 4,56 Wardzińska Natalia 3G 4,56 Kowalska Martyna 3E 4,56 Nagel Michalina 3H 4,55 Graj Weronika 3F 4,55 Fąferek Marta 2C 4,54 Konnak Marta 2C 4,54 Stachera Marta 2C 4,54 Zdunek Maciej 3E 4,50 Suchenek Paulina 3D 4,50 Pietrzak Dorota 3C 4,50 Speyer Małgorzata 3C 4,50 Kopyść Marta 3A 4,50 Körber Krzysztof 3A 4,50 Kantorowska Marta 1D 4,50 Ryduchowska Agnieszka 1D 4,50 Długaszewicz Nadia 1G 4,50 Kaleńczuk Łukasz 2B 4,50 Bąkowska Edyta 2F 4,50 Bednarczyk Sandra 2F 4,50 Gładych Alicja 2F 4,50


W ROKU SZKOLNYM 2005/2006

Nowak Jarosław II A 5,42, Zasztowtt Kamil I B 5,33 , Cysewski Łukasz II B 5,25 , Domek Artur I D 5,25 , Góral Tomasz III E 5,13 , Kołodziejczyk Marcelina III E 5,13 , Kaczor Agnieszka I C 5,09 , Taczalska Kamila I D 5,09 , Mikutel Joanna II G 5,08 , Pilarczyk Marta I E 5,07 , Bartoszek Marta II C 5,00 , Kłos Agata III F 5,00 , Kudlińska Anna III H 5,00 , Makowski Michał II E 5,00 , Pilarczyk Filip I E 5,00 , Plata Paulina III E 5,00 , Skórzewska Magda III H 5,00 , Szopiera Justyna II A 5,00 , Makowska Agnieszka II A 4,92 , Ewertowska Angelika I C 4,91, Jabłońska Małgorzata II H 4,91, Szymańska Emilia III i 4,90 , Olszewska Agata III H 4,89, Praniuk Marta III H 4,89, Szczerbińska Sylwia III G 4,89, Grąbczewski Maciej III H 4,88, Noga Małgorzata III C 4,88, Smoguła Monika III C 4,88, Belak Beata III D 4,87, Berchiet Katarzyna III D 4,87, Ciemny Joanna III D 4,87, Kiewra Małgorzata III E 4,86, Ilnicki Dawid I E 4,84, Bryndza Karolina I D 4,83, Stereńczak Maciej II B 4,83, Teofilak Aleksandra I C 4,83, Hakawczyn Justyna I D 4,81, Błaszczyk Paweł III B 4,80, Kubik Agata III A 4,80, Martin Anna III A 4,80, Szymborski Łukasz III F 4,80, Maciejewska Natalia III G 4,78, Talarczyk Natalia III i 4,78, Woźniak Beata III E 4,78, Bryndza Natalia III H 4,77, Gładych Alicja I F 4,77, Mojsiuk Ewelina III H 4,77, Patalas Paulina I F 4,77, Chmielewska Justyna I E 4,76, Cierlikowska Zuzanna I E 4,76, Kaczmarek Agata I E 4,76, Szopiera Paulina I A 4,76, Giese Dawid II B 4,75, Grześk Kinga III C 4,75, Ilnicka Sylwia II G 4,75, Klejment Agnieszka III D 4,75, Najmowicz Szymon II B 4,75, Nowak Monika II B 4,75, Siek Tatiana II E 4,75, Wawiernia Kamila II E 4,75, Pilarczyk Angelika I H 4,69, Körber Krzysztof II A 4,67, Malik Agnieszka III G 4,67, Naskręt Marika III H 4,67, Jędrzejczak Paulina I C 4,66, Barwulska Marta III H 4,63, Słowińska Marta III C 4,63, Smoguła Małgorzata I F 4,62, Andruszkiewicz Magdalena I A 4,61, Matuszak Alicja I E 4,61, Podhorecka Anna I E 4,61, Stęposz Natalia II D 4,61, Semanicki Jacek III B 4,60, Fabiszak Natalia I D 4,58, Kędziera Beata I C 4,58, Kodura Justyna II F 4,58, Kulczyńska Małgorzata II A 4,58, Motyka Adriana II H 4,58, Rutkowski Michał II F 4,58, Nowak Elżbieta III B 4,56, Warzyńska Justyna III G 4,56, Baranowski Mariusz II A 4,55, Sobczyński Mateusz III A 4,55, Bąkowska Edyta I F 4,54, Kuśnierek Alicja I F 4,54, Szubert Ewa II H 4,54, Weiner Dominika II H 4,54, Nowicka Lena I E 4,53, Rakowski Mateusz II C 4,53, Bicu Bianca III C 4,50, Depta Ilona II H 4,50, Kaczmarek Emilia I D 4,50, Karpińska Aleksandra II F 4,50, Krawczyk Joanna II E 4,50, Kuczyńska Marika III F 4,50, Kwacz Karolina III B 4,50, Morchat Blanka III H 4,50, Potocka Agnieszka III C 4,50, Rentz Malwina III D 4,50, Siatkowski Robert II E 4,50, Streflik Hubert I D 4,50, Wilińska Hanna II E 4,50, Żych Joanna II G 4,50

W ROKU SZKOLNYM 2004/2005

Jarosław Nowak I A 5,46 Marika Skubiszewska III C 5,36 Natalia Talarczyk II i 5,36 Agnieszka Makowska I A 5,31 Łukasz Cysewski I B 5,30 Ines Pawłowska III C 5,29 Justyna Szopiera I A 5,15 Marcin Koc III G 5,13 Tomasz Michalik III D 5,10 Agnieszka Strażewicz III D 5,10 Paweł Błaszczyk II B 5,08 Agata Kłos II F 5,08 Piotr Dybowski III G 5,07 Agnieszka Syguła III F 5,07 Kinga Wysocka III F 5,07 Michał Makowski I E 5,07 Kamila Wawiernia I E 5,07 Magdalena Cioch III E 5,06 Aleksandra Stefańska III H 5,06 Maciej Olbrycht III B 5,00 Szymon Najmowicz I B 5,00 Małgorzata Jabłońska I H 5,00 Monika Smoguła II C 5,00 Tomasz Góral II E 5,00 Marcelina Kołodziejczyk II E 5,00 Anna Kołodziejczyk III E 4,93 Agata Kredenc III G 4,93 Agnieszka Purgiel III G 4,93 Martine Szyperska III G 4,93 Katarzyna Wołyniak III H 4,93 Piotr Wróbel III G 4,93 Małgorzata Kulczyńska I A 4,92 Tatiana Siek I E 4,92 Patrycja Szcześniak I E 4,92 Hanna Wilińska I E 4,92 Aleksandra Karpińska I F 4,92 Marta Bartoszek I C 4,91 Beata Belak II D 4,91 Mateusz Sobczyński II A 4,90 Monika Gruntkowska III A 4,87 Sebastian Kubiś III A 4,87 Agnieszka Plewa III F 4,87 Paweł Szroeder III G 4,87 Bojarska Małgorzata III E 4,86 Jasińska Paulina III H 4,86 Łągwa Adrianna III H 4,86 Ostrowski Bartosz III B 4,86 Piechowska Anna III E 4,86 Dawid Giese I B 4,84 Monika Nowak I B 4,84 Adriana Motyka I H 4,83 Małgorzata Kiewra II E 4,83 Emila Szymańska II i 4,83 Paulina Plata II E 4,82 Agata Olszewska II H 4,82 Boinska Joanna III G 4,80 Gajda Joanna III G 4,80 Gierej Marta III G 4,80 Kościuk Dorota III D 4,80 Kyshyshian Ksenia III C 4,80 Madej Magdalena III G 4,80 Miedziejewska Emilia III F 4,80 Piotrowska Hanna III E 4,80 Szatan Joanna III E 4,80 Wrotecka Anna III C 4,80 Piątek Aleksandra III E 4,78 Saja Krzysztof III E 4,78 Natalia Halicka I F 4,77 Michał Rutkowski I F 4,77 Joanna Krawczyk I E 4,76 Kinga Grześk II C 4,75 Małgorzata Noga II C 4,75 Katarzyna Berchiet II D 4,75 Joanna Ciemny II D 4,75 Natalia Maciejewska II G 4,75 Sylwia Szczerbińska II G 4,75 Ewelina Mojsiuk II H 4,75 Ciechacki Marek III A 4,73 Kwiatkowski Michał III G 4,73 Puchała Mariusz III E 4,73 Stępkowska Ewa III C 4,73 Sonia Lis I H 4,73 Stanisławek Tomasz III B 4,71 Natalia Mrotek I E 4,69 Justyna Kodura I F 4,69 Krupa Artur III G 4,67 Subdarzewska Kamila III G 4,67 Natalia Bryndza II H 4,67 Jakubowska Małgorzata III H 4,66 Agnieszka Klejment II D 4,66 Parecka Lucyna III H 4,64 Anna Kudlińska II H 4,64 Anna Skwierawska I F 4,62 Bonzel Dorota III D 4,60 Karpiński Łukasz III A 4,60 Martin Marta III G 4,60 Zielińska Barbara III F 4,60 Michał Staszków I D 4,58 Weronika Graj I F 4,58 Sylwia Ilnicka I G 4,58 Joanna Walachnia I H 4,58 Anna Martin II A 4,58 Karina Michalska II D 4,58 Marta Praniuk II H 4,58 Łukasz Szymborski II F 4,58 Izabela Miedziejewska II F 4,58 Sobiechowska Agata III E 4,57 Beata Woźniak II E 4,55 Michał Ibsz II i 4,55 Anna Wyrzykowska I E 4,54 Maciej Zdunek I E 4,54 Katarzyna Kubera II G 4,54 Górniak Karolina III D 4,53 Jarzyńska Joanna III G 4,53 Jaworska Joanna III H 4,53 Surma Magdalena III E 4,53 Turska Agata III H 4,53 Wesołowska Patrycja III C 4,53 Wiąckiewicz Malwina III H 4,53 Agnieszka Ima I B 4,53 Maciej Stereńczak I B 4,53 Anna Brąś I H 4,53 Glabś Natalia III F 4,50 Kulczak Magdalena III H 4,50 Rajewicz Anna III H 4,50 Anna Masłowska I C 4,50 Martyna Kowalska I E 4,50 Katarzyna Milczek I G 4,50 Dominika Weiner I H 4,50 Malwina Rentz II D 4,50 Beata Streflik II G 4,50 Marta Bury II F 4,50

W ROKU SZKOLNYM 2003/2004

Pilarczyk Izabela IV H 5,38 ; Cichoń Edyta IV B 5,30 ; Kłos Agata I F 5,25; Dywicka Karolina IV B 5,20; Sturm Aleksandra IV B 5,20; Wodyk Sylwia IV B 5,20; Skubiszewska Marika II C 5,17; Adamczak Piotr IV B 5,10; Pawłowska Ines II C 5,08; Sobczyński Mateusz I A 5,08; Góral Tomasz I E 5,07; Bednarek Beata IV B 5,00; Boniecki Łukasz V TO 5,00; Dziemianko Katarzyna IV F 5,00; Fiuk Michał IV A 5,00; Gruszka Agnieszka IV B 5,00; Koc Marcin II G 5,00; Kołodziejczyk Marcelina I E 5,00; Lach Wojciech IV B 5,00; Michalik Tomasz II D 5,00; Schyck Kinga IV A 5,00; Strażewicz Agnieszka II D 5,00; Stróżyński Krzysztof IV A 5,00; Szutkiewicz Lidia IV B 5,00; Szymańska Emilia I i 5,00; Talarczyk Natalia I i 5,00; Wachowska Agnieszka IV F 5,00; Wołyniak Katarzyna II H 5,00; Kołodziejczyk Anna II E 4,92; Kredenc Agata II G 4,92; Paluszkiewicz Lucyna I E 4,92; Smoguła Monika I C 4,92; Olbrycht Maciej II B 4,91; Wysocka Kinga II F 4,91; Błaszczyk Paweł I B 4,90; Kuchta Katarzyna IV E 4,87; Safon Maria IV E 4,87; Gasperowicz Natalia IV A 4,86 ; Korbeń Patrycja IV H 4,86 ; Świerczek Hubert IV A 4,86 ; Zieliński Wojciech IV A 4,86 ; Cioch Magdalena II E 4,85 ; Kubera Katarzyna I G 4,85 ; Kucharczyk Aleksandra IV F 4,85 ; Noga Małgorzata I C 4,85 ; Pruciak Łukasz II i 4,85 ; Martin Anna I A 4,84 ; Jaskólska Karolina IV A 4,83 ; Syguła Agnieszka II F 4,82 ; Grzech Marta IV B 4,80 ; Taracha Adam IV B 4,80 ; Maciejewska Natalia I G 4,77 ; Ślęzak Paweł II i 4,77 ; Bojarska Małgorzata II E 4,76 ; Kiewra Małgorzata I E 4,76 ; Szafranek Karolina I E 4,76 ; Dybowski Piotr II G 4,75 ; Dzierzbicka Daniela IV G 4,75 ; Firlej Wojciech V to 4,75 ; Kruk Daria IV F 4,75 ; Kubiś Sebastian II A 4,75 ; Lesiewicz Oliwia IV C 4,75 ; Łągwa Adrianna II H 4,75 ; Łojek Ewelina IV G 4,75 ; Ostrowski Bartosz II B 4,75 ; Purgiel Agnieszka II G 4,75 ; Stefańska Aleksandra II H 4,75 ; Woźniak Beata I E 4,75 ; Wróbel Piotr II G 4,75 ; Barełkowski Piotr IV A 4,71 ; Gryszkiewicz Dominik IV H 4,71 ; Koschany Marek IV A 4,71 ; Łaśko Marcin IV A 4,71 ; Chrześcijańska Anna IV D 4,70 ; Kryza Tymon IV B 4,70 ; Sawczyk Rafał IV B 4,70 ; Siek Konrad IV B 4,70 ; Szczucka Karolina IV D 4,70 ; Szymański Kamil IV B 4,70 ; Tomas Katarzyna IV D 4,70 ; Belak Beata I D 4,69 ; Streflik Beata I G 4,69 ; Wojnowska Monika I F 4,69 ; Gruntkowska Monika II A 4,67 ; Miedziejewska Emilia II F 4,64 ; Stanisławek Tomasz II B 4,63 ; Gawrych Natalia IV C 4,62 ; Grześk Kinga I C 4,62 ; Rajewicz Monika I F 4,62 ; Rogowski Wojciech IV G 4,62 ; Bejczak Karolina I E 4,61 ; Klejment Agnieszka I D 4,61 ; Piechowska Anna II E 4,61 ; Piotrowska Hanna II E 4,61 ; Szęfel Katarzyna I E 4,61 ; Remesz bartosz IV B 4,60 ; Simińska Anna IV B 4,60 ; Boinska Joanna II G 4,58 ; Gierej Marta II G 4,58 ; Jasińska Paulina II H 4,58 ; Olszewska Agata I H 4,58 ; Piskor Dariusz V TO 4,58 ; Dziemianko Aleksandra IV F 4,57 ; Kliszewska Marta IV H 4,57 ; Kotecki Miłosz IV F 4,57 ; Nazar Rafał IV F 4,57 ; Szubert Paweł IV A 4,57 ; Ziarnik Anna IV F 4,57 ; Plewa agnieszka II F 4,55 ; Berchiet Katarzyna I D 4,53 ; Majcher Paulina I E 4,53 ; Skiba Sławomir IV A 4,53 ; Dumała Kamila I G 5,50 ; Glabś Natalia II F 4,50 ; Gogolińska Karolina IV B 4,50 ; Grąbczewski Maciej I H 4,50 ; Grygieńcza Andrzej V to 4,50 ; Kwiatkowski Michał II G 4,50 ; Nyka Beata IV G 4,50 ; Parecka Lucyna II h 4,50 ; Piątek Aleksandra II E 4,50 ; Prozorowicz Małgorzata IV D 4,50 ; Rączy Patryk I B 4,50 ; Szroeder Paweł II G 4,50 ; Szyperska Martine II G 4,50 ;  Witt Monika IV B 4,50 ;

W ROKU SZKOLNYM 2002/2003

Brodowski Łukasz IV B 6,00 ;Jursza Beata IV A 5,75 ;Jursza Anna IV A 5,71; Cichoń Edyta III B 5,50 ; Grzywalski Tomasz IV B 5,44 ; Nowak Miron IV B 5,44 ; Mazurkiewicz Dawid IV B 5,37 ; Nowak Hanna IV A 5,33 ; Biercewicz Beata IV A 5,29 ; Pietrzak Marek IV B 5,28 ; Rychlicka Edyta IV F 5,28 ; Szybowicz Łukasz IV B 5,22 ; Urlewicz Katarzyna IV D 5,20 ; Skubiszewska Marika I C 5,18 ; Grygiel Magdalena IV B 5,12 ; Dywicka Karolina III B 5,09 ; Kołodziejczyk Anna I E 5,08 ; Pruciak Łukasz 1 i 5,07 Barczak Bartłomiej IV B 5,00 Ciechacki Dariusz IV A 5,00 Ciemny Piotr IV B 5,00 Cioch Magdalena I E 5,00 Drabik Marta IV E 5,00 Gabryś Szymon IV B 5,00 Gniła Marcin V tgB 5,00 Kubik Ilona IV A 5,00 Łukasik Piotr IV B 5,00 Michalik Tomasz I D 5,00 Pawłowska Magdalena IV B 5,00 Syguła Agnieszka I F 5,00 Szumny Krzysztof IV A 5,00 Zerzut Katarzyna IV B 5,00 Pilarczyk Iza III H 4,97 Pawłowska Ines I C 4,92 Wysocka Kinga I F 4,92 Lach Wojciech III B 4,91 Łukaszczyk Łukasz IV A 4,87 Solak Dominika IV E 4,86 Plewa Agnieszka I F 4,85 Szęfel Dariusz IV B 4,85 Koc Marcin I G 4,83 Kredenc Agata I G 4,83 Bednarek Beata III B 4,82 Fiuk Michał III A 4,82 Strażewicz Agnieszka I D 4,82 Stróżyński Krzysztof III A 4,82 Szatan Joanna I E 4,82 Szutkiewicz Lidia III B 4,82 Gruntkowska Monika I A 4,77 Kruświcki Mateusz IV B 4,77 Bojarska Małgorzata I E 4,75 Czeszewski Karol IV B 4,75 Fronda Rafał IV B 4,75 Grygoriew Aleksandra IV F 4,75 Madej Magdalena I G 4,75 Wypuść Milena IV A 4,75 Łaśko Marcin III A 4,73 Siek Konrad III B 4,73 Sturm Joanna IV E 4,72 Fendorf Kamila IV A 4,71 Franczyszyn Zbigniew IV B 4,71 Gajczyk Marcin IV D 4,71 Jezior Justyna IV A 4,71 Krawczyk Magdalena IV A 4,71 Michalik Joanna IV A 4,71 Pruss Inga IV F 4,71 Thiel Kamil IV C 4,71 Olbrycht Maciej I B 4,69 Szyperska Martine I G 4,67 Stefańska Aleksandra 1 H 4,66 Kalina Przemysław III A 4,64 Korbeń Patrycja III H 4,64 Antoszewski Tomasz I A 4,62 Bachmatiuk Michał IV B 4,62 Miedziejewska Emilia I F 4,62 Szrama Sabina I F 4,62 Dzierzbicka Daniela III G 4,60 Gruszka Agnieszka III B 4,60 Kuchta Katarzyna III E 4,60 Czyżykowska Marta IV E 4,58 Łągwa Adrianna 1 H 4,58 Martin Marta I G 4,58 Parecka Lucyna 1 H 4,58 Piechowska Anna I E 4,58 Stępkowska Ewa I C 4,58 Subdarzewska Kamila I G 4,58 Bęben Monika IV F 4,57 Chmielecka Kamila IV G 4,57 Fiałek Katarzyna IV F 4,57 Narkiewicz Maria IV G 4,57 Pogorzelska Magdalena IV F 4,57 Stepnowska Agnieszka IV D 4,57 Szmagaj Anna IV B 4,57 Wojtasik Krzysztof IV B 4,57 Wrzesień Kamila IV F 4,57 Zamiara Maciej IV B 4,57 Gryszkiewicz Dominik III H 4,55 Grzech Marta III B 4,55 Sturm Aleksandra III B 4,55 Świerczek Hubert III A 4,55 Wodyk Sylwia III B 4,55 Zieliński Wojciech III A 4,55 Ciechacki Marek I A 4,54 Glabś Natalia I F 4,54 Karpiński Łukasz I A 4,54 Kubiś Sebastian I A 4,54 Ostrowski Bartosz I B 4,54 Zielińska Barbara I F 4,54 Boniecki Łukasz IV to 4,50 Gładych Anna IV A 4,50 Kucharczyk Aleksandra III F 4,50 Lesiewicz Oliwia III C 4,50 Nyka Beata III G 4,50 Pilarczyk Natalia IV B 4,50 Piosik Justyna IV B 4,50 Piotrowska Hanna I E 4,50 Purgiel Agnieszka I G 4,50 Safon Maria III E 4,50 Skibińska Hanna IV C 4,50 Sołkiewicz Marta I E 4,50 Szroeder Paweł I G 4,50 Wachowska Agnieszka III F 4,50  

W ROKU SZKOLNYM 2001/2002:

1.Wojciechowska Karolina – 5.5 ( 4b) 2.Jursza Beata – 5.36 (3A) 3.Zdunowska Marta – 5.29 (4F) 4.Brodowski Łukasz – 5.27 (3B) 5.Nowakowska Małgorzata – 5.2 (4F) 6.Jursza Anna- 5.18 (4A) 7.Rychlicka Edyta – 5.11 (3F) 8.Cichoń Edyta – 5.09 (2B) 9.Nowak Miron – 5.09 (3B) 10.Anielska Dominika – 5.00 (4F) 11.Gniła Marcin – 5.00 (4TGB) 12.Górzna Edyta – 5.00 ( 4F) 13.Kochanek Łukasz – 5.00 ( 4B) 14.Pilarczyk Izabela – 5.00 ( 3H) 15.Puls Bartłomiej – 5.00 (4A) 16.Szcześniak Aleksandra – 5.00 (4B) 17.Szłapak Kinga – 5.00 (4A) 18.Stróżyński Krzysztof – 4.91 (2A) 19.Pietrzak Marek – 4.90 (3B) 20.Solak Dominika – 4.90 (3e) 21.Siekiera Arkadiusz – 4.86 (4B) 22.Dywicka Karolina – 4.83 ( 2B) 23.Rucka Agnieszka – 4.83 (4B) 24.Kowalska Alicja – 4.82 ( 4D) 25.Grygiel Magdalena – 4.81 (3B) 26.Murawski Marcin – 4.72 (5TW) 27.Nowak Katarzyna – 4.82 (4D) 28.Szybowicz Łukasz – 4.81 (3B) 29.Lach Wojciech- 4.75 ( 2B) 30.Dereżyńska Daria – 4.71 ( 4B) 31.Hummel Sebastian – 4.71 (4A) 32.Radomska Małgorzata – 4,71 (4D). 33.Rzanna Katarzyna – 4,71 (4B). 34.Świerczek Marcin – 4,71 (4D). 35.Gabryś Szymon – 4,70 (3B). 36.Siedłowski Bartosz – 4,70 (5TG)

W ROKU SZKOLNYM 2000/2001:

W ROKU SZKOLNYM 1999/2000:

1. Ławicka Urszula – 5.5 (4A). 2. Rychlicka Edyta – 5.08 (1F). 3. Forczek Izabela – 5.0 (4E). 4. Kozłowski Adam – 5.4 (4A). 5. Klabecka Agnieszka – 5.0 ( 4A). 6. Marchel Piotr – 5.4 (5TM) 7. Mucha Tomasz – 5.0 ( 4B) 8. Szybowicz Łukasz – 5.0 (1B). 9. Brodowski Łukasz – 5.15 (1B). 10. Perzyńska Katarzyna – 5.0 ( 4F). 11. Zdunowska Marta – 5.08 (2F). 12. Pietrzak Marek – 5.0 (1B) 13. Wilczyński Wojciech – 5.0 (4A). 14 kwiatkowska Dagmara – 4.8 (4D) 15. Wojciechowska Karolina – 5.0 ( 2B). 16. Hajman Paweł – 4.8 (4C) 17. Legan Szymon – 4.8 (4A) 18. Jursza Beata – 4.92 (1A). 19. Leszkowicz Dominika – 4.8 (4A) 20. Cieśla Łukasz – 4.89 (3C). 21. Rozanek Magdalena – 4.8 (4F). 22. Szcześniak Aleksandra – 4.82 ( 2B) 23. Zalewska Joanna – 4.8 ( 4C) 24. Grzęda Witold – 4.8 (5Tg) 25. Zasada Magdalena – 4.8 ( 4F) 26. Adamiak Joanna – 4.75 (4C) 27. Jursza Anna – 4.77 (1A) 28. Chylińska Minika – 4.6 (4D) 29. Rutkowska Dorota – 4.75 ( 4A) 30. Buda Dominik – 4.7 (4LZ) 31. Melon Agnieszka – 4.7 ( 4B) 31. Radowska Anna – 4.6 ( 4D) 32. Ciemny Piotr – 4.69 ( 1B) 33. Zerzut Katarzyna – 4.69 ( 1B) 34. Grygoriew Aleksandra – 4.62 (1F) 35.Masławska Agnieszka – 4.6 (4E) 36. Walachowski Hubert – 4.6 ( 4A) 37. Wróbel Krzysztof – 4.6 ( 4A) 38. Gniła Marcin – 4.75 (2TGb) 39. Zank Katarzyna – 4.6 ( 4E) 40. Kamińska Magdalena – 4.56 ( 3E) 41. Grygiel Magdalena – 4.54 ( 1B) 42. Puls Bartłomiej – 4.54 ( 2A) 43. Jezior Justyna – 4.54 ( 1A)

W ROKU SZKOLNYM 1998/1999:

1. Wojciechowska Karolina – 5,25 (I B). 2. Górzna Edyta – 5,0 (1F). 3. Kozłowski Adam – 5,1 (3A). 4. Zdunowska Marta – 5,0 (1F). 5. Mucha Tomasz – 5,1 (3B). 6. Marchel Piotr – 4,81 (4tm). 7. Ławicka Urszula – 5,1 (3A). 8. Humińska Katarzyna – 4,79 (2A). 9. Sobieralska Anna – 5,1 (3A). 10. Grzęda Witold – 4,78 (4tg). 11. Hinz Mariusz – 4,75 (2A). 12. Anielska Dominika – 4,62 (1F). 13. Melon Agnieszka – 4,75 (3B). 14. Małofiej Przemysław – 4,62 (1B). 15. Kochanek Łukasz – 4,69 (1B). 16. Syguła Bartłomiej – 4,62 (1A). 17. Cieśla Łukasz – 4,66 ( 2C). 18. Szcześniak Aleksandra – 4,62 (1B). 19. Kwiatkowska Dagmara- 4.66 (3D). 20. Ciechacki Radosław- 4.58 (2A). 21. Zalewska Joanna- 4.56 (3C). 22. Walachowski Hubert- 4.5 (3A). 23. Rozanek Magdalena – 4.55 (3F) 24. Piątkowska Aneta – 4.54 (1F). 25. Puls Bartłomiej – 4.54 (1A).

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.