Deutschland online bookmaker http://artbetting.de/bet365/ 100% Bonus.

Download Template Joomla 3.0 free theme.

Artykuły

sukcesy naszych uczniów 2014/2015

Najważniejsze osiągnięcia naukowe i sportowe uczniów w roku szkolnym 2014/2015.

 Opracowała: mgr Agnieszka Ossowska

L.p.

Nazwisko i imię

Osiągnięcia

 

Marczyk Adam

Martin Anna

Kurcin Mikołaj

Drozdowicz Arkadiusz

Drzewiecki Tomasz

Fafiński Jakub

Wyrośla Gracjan

Gronowska Angelika

Stankowska Klaudia

Bąk Daria

Ochwat Karol

Zaczkowska Sandra

Stodolski Tomasz

Sobkowiak Artur

Stypendyści Starosty Pilskiego

1

Boryca Bartosz

II miejsce w Szkolnych Eliminacjach Olimpiady Teologii Katolickiej awans do etapu diecezjalnego

2

Speyer Kinga

wyróżnienie w etapie powiatowym XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego

3

Aniserowicz Marek

wyróżnienie w etapie powiatowym XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego

wyróżnienie w etapie ponadpowiatowym VII Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach drużynowych

4

Wegner Piotr

I miejsce w etapie powiatowym Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach drużynowych

5

Frahn Maksymilian

III miejsce w Finale Powiatowym (i Regionalnym) Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

udział w Finale Wojewódzkim Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

6

Kurcin Mikołaj

IV miejsce w Finale Powiatowym (i Regionalnym) Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

XV miejsce w Finale Wojewódzkim (woj. wielkopolskie i lubuskie) Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

IV miejsce w Finale Powiatowym Regionalnego Konkursu Matematycznego dla klas pierwszych i awans do Finału tego konkursu

tytuł TAON w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015

7

Majewska Weronika

II miejsce w Finale Powiatowym (IV w Regionalnym) Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

udział w Finale Wojewódzkim Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

8

Martin Anna

VI miejsce w Finale Powiatowym Konkursu Matematycznego "Supermatematyk"

laureatka Konkursu Matematycznego "Supermatematyk" (woj. wielkopolskie i lubuskie) poprzez zajęcie IX miejsca w Finale tego konkursu (najwyższe w powiecie)

9

Sikora Gabriela

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

10

Dusza Natalia

udział w eliminacjach okręgowych XLVI Olimpiady Języka Rosyjskiego w Poznaniu

11

Kałduńska Katarzyna

tytuł TAON w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015

III miejsce w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w rozgrywkach w piłce siatkowej o Puchar Rektora UAM w Poznaniu

II miejsce w finale Powiatu Pilskiego w siatkówce plażowej

12

Kępiński Kamil

tytuł TAON w Polsko - Ukraińskim Konkursie Fizycznym Lwiątko 2015

13

Cieślewicz Adam

I Nagroda - Złote Pióro - w XII Regionalnym Konkursie Literackim o "Złote Pióro" pod hasłem „Od magii świata do magii słowa"

III Nagroda w XII Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Agnieszki Bartol

14

Fuczko Natalia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

15

Wiącek Wiktoria

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

16

Reut Ewelina

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

17

Krasocki Michał

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie

18

Kowalski Andrzej

II miejsce w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Sporcie

19

Król Maria

II miejsce w XII Regionalnym Konkursie literackim o "Złote Pióro" - "od magii świata do magii słowa"

20

Jańczak Karolina

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Sztafetowych biegach przełajowych

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce w skoku wzwyż

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

21

Ryczek Martyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w sztafecie 4x100m

22

Lorenz Weronika

I miejsca w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej dziewcząt

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

23

Joachimiak Anna

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

24

Czapiewska Paulina

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

25

Zaczkowska Sandra

II miejsce w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce drużynowo w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

26

Kołodziej Maciej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej chłopców

27

Kacperska Małgorzata

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

28

Łaski Marika

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

29

Hudzik Kinga

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

30

Głuchowska Marcelina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w drużynowym tenisie stołowym

I miejsce w Mistrzostwach Rejonu w drużynowym tenisie stołowym

31

Serwus Agnieszka

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na 100m przez płotki

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

I miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafecie 4x100m

32

Macyszyn Katarzyna

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

wyróżnienie w etapie powiatowym XIV Olimpiady Ekologicznej Powiatu Pilskiego

33

Serwatka Paulina

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

34

Palacz Jakub

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

35

Król Magdalena

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

36

Pocętek Karolina

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

37

Grams Dariusz

I miejsce w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

38

Kubiak Przemysław

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

39

Kałka Łukasz

III miejsce w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

40

Loch Aleksandra

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

41

Grobelna Anna

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w rozgrywkach w piłce siatkowej o puchar Rektora UAM w Poznaniu

II miejsce w finale Powiatu Pilskiego w siatkówce plażowej

42

Wyroślak Gracjan

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

43

Drzewiecki Tomasz

I miejsce drużynowo w Pucharze Starosty Powiatu Pilskiego na ergometrach wioślarskich

44

Biedulska Marta

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

45

Nowak Katarzyna

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

46

Fons Klaudia

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

47

Urban Damian

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

48

Duszczak Patryk

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

49

Wojciechowski Patryk

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

50

Kwapiszewski Patryk

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

51

Stefański Kamil

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w pływaniu drużynowym

52

Śniatała Maciej

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

53

Filip Maciej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej

54

Gapiński Kamil

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w halowej piłce nożnej

55

Smardzewski Miron

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

56

Drozdowicz Arkadiusz

II miejsce w Mistrzostwa Wielkopolski w chodzie sportowym

57

Piasecki Krystian

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

58

Maślanka Sebastian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

59

Kledzik Adrian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

60

Kobak Jan

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

61

Michałek Michał

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

62

Grams Damian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

63

Bęben Sebastian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

64

Pawlak Michał

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

65

Pawlik Adrian

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

66

Adamski Bartosz

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w halowej piłce nożnej

67

Matuszewski Michał

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

68

Saturska Karolina

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w drużynowym tenisie stołowym

69

Troczyński Bartosz

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w szachach drużynowych

70

Pikulik Dominika

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego oraz Rejonu w drużynowym tenisie stołowym

71

Szymańska Kinga

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

72

Lewandowska Karolina

II miejsce w Rejonie Pilskim w piłce siatkowej dziewcząt

I miejsce w rozgrywkach w piłce siatkowej o puchar Rektora UAM w Poznaniu.

73

Pawłowska Sandra

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

74

Klęsk Jakub

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w Lekkiej Atletyce w skoku w dal

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

75

Parzniewska Sylwia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

76

Stefanowicz Aleksandra

II miejsce w Mistrzostwach powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

77

Bąk Daria

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej atletyce w biegu na dystansie 1500m

78

Gronowska Angelika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

II miejsce w Mistrzostwach Wielkopolski w rzucie oszczepem

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

79

Miły Aleksandra

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 200m

80

Starkowska Klaudia

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w Lekkiej Atletyce w biegu na dystansie 800m

81

Olek Agnieszka

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

82

Sikora Maciej

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

83

Puchała Monika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

84

Bluma Aleksandra

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

85

Gurda Dominika

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w sztafetowych biegach przełajowych

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

86

Jankowska Magdalena

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

87

Szyc Jakub

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

88

Wróblewski Karol

I miejsce w rozgrywkach w piłce siatkowej o puchar Rektora UAM w Poznaniu

89

Tucholski Dawid

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

I miejsce w rozgrywkach w piłce siatkowej o puchar Rektora UAM w Poznaniu

90

Kujawski Hubert

II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Pilskiego w piłce koszykowej

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zamiany ustawień cookies w przeglągarce. polityka cookies.